icon_backward icon_backward

​Ігор Вінницький розповів про організацію внутрішніх розслідувань та новітні методики

Публікації . 21 вересня 2017

20 вересня в рамках II International Compliance Forum адвокат, радник GOLAW Ігор Вінницький поділився інсайтами щодо системи організації внутрішніх розслідувань. У своїй доповіді він розповів, чому необхідно приділяти увагу належній організації таких розслідувань, як працювати з топ-менеджерами та правильно формувати комісію.

контакти

Ігор Вінницький

Радник, Адвокат

Радник GOLAW зазначив, що культура ринку внутрішніх розслідувань тільки формується. Часом підприємці не розуміють значення побудови систем внутрішньої безпеки. Тому, на думку адвоката, необхідно правильно представити мету, ризики та правові наслідки проведення внутрішніх розслідувань.
«Дехто схильний сприймати внутрішні розслідування, як роботу правоохоронних чи контролюючих органів, які виносять вирок та призначають покарання. Насправді, їх завдання – встановлення фактів та обставин порушень, а також визначення осіб, які причетні до їх скоєння» -підкреслив Ігор Вінницький.
«Один із основних методів – детальне вивчення досвіду попередніх розслідувань. Проводячи внутрішнє розслідування на одній фірмі, шляхом аналізу ревізій, які передували нашій, ми виявили порушення, які не фіксувалися протягом трьох років» – поділився власним досвідом Ігор Вінницький.

«Але будь-яка методика не зможе принести результатів без належного формування складу комісій та чіткого визначення повноважень її членів» – додав адвокат. «Комісію із внутрішніх розслідувань потрібно формувати так, щоб до її складу входили необхідні фахівці і не були допущені зацікавлені особи, які можуть вплинути на результат розслідувань» – підкреслив фахівець.

Для довідки: Ігор Вінницький є провідним спеціалістом GOLAW за напрямком забезпечення безпеки бізнесу, ризик-менеджменту та комплаєнсу. Адвокат консультує клієнтів з таких питань, як організація комплексної системи безпеки бізнесу (в тому числі щодо проведення аудиту вже існуючих систем), контролю фінансово-господарської діяльності, розробки антикорупційних політик, проведення внутрішніх розслідувань за фактами шахрайства та корупції.