icon_backward icon_backward

​GOLAW презентуватиме новітні правові стратегії на фінансовому форумі

Події . 11 жовтня 2017

18 та 19 жовтня керуючий партнер фірми GOLAW Валентин Гвоздій та керівник податкової практики GOLAW Ірини Кальницька візьмуть участь у Форумі Фінансових Директорів України.

контакти

Валентин Гвоздій

Керуючий партнер, Адвокат

Ірина Кальницька

Керівник практики податкового права, Адвокат

У перший день форуму Ірина Кальницька поділиться останнім досвідом пов'язаним із податковими спорами, супутніми ризиками та шляхами їх вирішення за допомогою GR стратегії. Окреме питання – ціна судових процесів та зборів. Реалізація GR стратегії – ефективний та менш економічно затратний метод вирішення податкових спорів.

Другий день форуму буде не менш цікавішим. Адвокат, керуючий партнер GOLAW Валентин Гвоздій братиме публічне live інтерв’ю у бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети. Вони розмовлятимуть про проблеми захисту бізнесу в Україні. Особливу увагу приділятимуть можливостям, які Рада бізнес-омбудсмена надає підприємцям та як правильно їх використовувати. Звучатимуть й конкретні запитання про інструменти захисту бізнесу під час перевірок з боку силових органів, блокування товарів митницею, проблеми повернення ПДВ тощо. Live інтерв’ю триватиме з 10.40 до 11.00 у КВЦ «Парковому».

Форум Фінансових Директорів України цього року відвідає близька 300 делегатів. Він стане місцем зустрічі бізнесу та професіоналів для обміну досвідом, обговорення останніх тенденцій та трендів розвитку бізнесу в майбутньому.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/1i7tLg