Команда

контакти

Київ, Берлін

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Валентину

Валентин Гвоздій

Керуючий партнер, Адвокат
Київ, Берлін

Адвокат Валентин Гвоздій спеціалізується у сфері податкового права та вирішення судових спорів. Фокус його практики – надання консультацій з широкого кола питань податкового законодавства, в т.ч. податкового планування та структурування, а також представництво інтересів локальних та іноземних компаній у спорах з податковими органами.

Досвід судової практики Валентина Гвоздія охоплює супровід клієнтів на всіх стадіях судового спору. Валентин Гвоздій очолює команду адвокатів фірми у процесах розробки правової позиції та стратегії захисту майнових прав та інтересів клієнтів у спорах за участі українських і міжнародних компаній, іноземних інвесторів та державних органів. Його компетенції включають супровід інвестиційних, корпоративних, господарських та адміністративних спорів.

Освіта:

 • Юридичний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича;
 • Кваліфікація ICA, диплом курсу "Корпоративне управління, ризик-менеджмент, комплаєнс"

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

 • Україна
 • Німеччина

Визнання:

 • Legal 500 EMEA, видання 2014 року – рекомендований у числі кращих юристів України у судовій та податковій практиках;
 • Best Lawyers in Ukraine 2018 – визнаний одним з найкращих юристів в Україні в наступних практиках: земельне право, податкове право, банківське та фінансове право, корпоративне право та M&A, судова практика, нерухомість, інвестиції. А також відзначений як лідер практики «Земельне право та регулювання забудови»;
 • PLC Which Lawyer, видання 2013 року – рекомендований у числі кращих юристів у сфері податкового права в Україні;
 • Tax Directors Handbook, видання 2013 року – рекомендований у числі кращих юристів у сфері податкового права в Україні;
 • Юридична премія 2016 – переможець у номінації «Кращий юрист з вирішення податкових спорів»;
 • «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», видання 2014 року – названий в числі кращих топ-менеджерів юридичного бізнесу в Україні;
 • Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, видання 2015 року – рекомендований у числі кращих юристів з податкового права і судової практики;
 • Рейтингова програма «50 провідних юридичних фірм України 2016 року» - рекомендований у числі кращих юристів у сфері податкового права в Україні та вирішення судових спорів.

Членство в організаціях:

 • Віце-президент Національної Асоціації Адвокатів України;
 • Асоціація адвокатів України;
 • Федеральна палата адвокатів Німеччини (Bundesrechtsanwaltskammer, Berlin);
 • Асоціація правників України;
 • Асоціація Українських Правників Америки;
 • Міжнародна Асоціація адвокатів (IBA);
 • Міжнародна фіскальна асоціація (IFA);
 • Американська торгово-промислова палата;
 • Європейська Бізнес Асоціація;
 • Міжнародна асоціація фахівців з комплаєнсу, протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, і запобігання фінансових шахрайств.

Знання мов:

 • Українська
 • Російська
 • Англійська
Проекти

Представництво інтересів чеського банку як конкурсного кредитора під час процедури банкрутства боржника в Україні, супроводження звернення стягнення на заставне нерухоме та рухоме майно боржника.

Детальніше

Супроводження процедури припинення діяльності великого платника податків шляхом його ліквідації. Представництво інтересів компанії у спорах щодо невизнання кредиторських вимог, у податкових органах при проведенні ліквідаційної перевірки, знятті з обліку структурних підрозділів компанії.

Детальніше

Представництво і захист інтересів великого виробника товарів легкої промисловості як конкурсного кредитора під час процедури банкрутства, оскарження бездіяльності арбітражного керуючого та угод укладених боржником під час процедури банкрутства.

Детальніше

Консультування з питань оподаткування, виявлення та мінімізація можливих ризиків пов’язаних з продажем проблемних активів аграрного холдингу, супроводження угод щодо продажу цих проблемних активів.

Детальніше

Судове оскарження податкових повідомлень - рішень, винесений великому платнику податків на суму понад 70 млн. грн., через порушення касової дисципліни, порядку сплати податку на репатріацію, продажу товарів нижче собівартості та нереальності маркетингових послуг. В результаті успішної стратегії захисту більша частина санкцій були скасовані судом

Детальніше

Консультування чеського банку щодо податкових наслідків при зверненні стягнення на заставлене нерухоме майно шляхом набуття його у власність, продажу третій особі, продажу на аукціоні.

Детальніше

Надання юридичної допомоги при неправомірному невідшкодування фермерському господарству ПДВ на суму понад 50 млн. гривень. Підготовка скарги до офісу бізнес омбудсмена та подальша комунікація із податковою під час розгляду скарги.

Детальніше

Консультування експортера аграрної продукції з питань призупинення строків нарахування пені за прострочення повернення в Україну суми валютної виручки за зовнішньоекономічним договором поставки товарів до Республіки Польща.

Детальніше

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в адміністративних і господарських судах України щодо оскарження дій боржника, спрямованих на відчуження іпотечного майна загальною вартістю понад 20 млн. євро., супровід процедури виконання судових рішень та проведення звернення стягнення на предмет іпотеки.

Детальніше

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в українських судах у зв'язку із визнанням та виконанням на території України рішення міжнародного комерційного арбітражу, а також подальший супровід процедури банкрутства боржника.

Детальніше

Захист інтересів всесвітньовідомого лідера на ринку дистрибуції товарів медичного призначення в спорі із податковими органами про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму понад 50 млн. грн.

Детальніше

Консультування провідного українського банку щодо можливих корупційних ризиків, пов`язаних із працевлаштуванням певних категорій осіб, розробка плану дій для виявлення таких ризиків, координація та оцінка ефективності його виконання.

Детальніше

Розробка принципів та механізмів, а також консультування одного із провідних виробників алкогольної продукції в Україні щодо порядку запровадження антикорупційної програми, проведення незалежного аудиту ефективності діяльності уповноважених підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції на підприємстві.

Детальніше

Консультування світового лідера з виробництва лікарських засобів, товарів для будинку, здоров'я і гігієни під час проведення розслідування випадків корупційного правопорушення на підприємстві. Надання роз’яснень, методичної та консультаційної допомоги з питань оформлення результатів таких розслідувань.

Детальніше

Розробка застережень щодо недопущення корупційних дій та шахрайства в трудових договорах з працівниками одного з лідерів лакофарбового ринку України.

Детальніше

Консультування одного з провідних виробників та дистриб’юторів одягу, взуття та аксесуарів щодо проведення розслідування фактів витоку інформації на підприємстві із подальшою розробкою відповідних внутрішніх процедур, спрямованих на недопущення подібних фактів.

Детальніше

Захист інтересів одного зі світових лідерів з виробництва лікарських засобів і товарів для дому з метою виявлення джерел витоку комерційної інформації, яка в подальшому протиправно використовувалася для перешкоджання перереєстрації лікарських засобів, що виробляються компанією.

Детальніше

Проведення внутрішнього розслідування в інтересах міжнародного холдингу з метою виявлення осіб, які незаконно привласнили грошові кошти компанії шляхом проведення операцій через підставних суб’єктів підприємницької діяльності.

Детальніше

Розробка внутрішньої політики прийняття рішень та правил роботи з контрагентами для великого виробника хімічної продукції.

Детальніше

Судовий захист одного з найбільших експортерів зерна від недобросовісних дій третіх осіб – укладення кредитних договорів на підставі підроблених документів.

Детальніше

Проведення комплаєнс-дослідження в інтересах світового виробника одягу з метою встановлення можливості використання технічних засобів контролю та обліку товару.

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Inditex стосовно антимонопольних ризиків та необхідності отримання дозволу на концентрацію при створенні нового суб’єкта господарювання в Україні для нового бренду UTERQUE

Детальніше

Юридичний радник одного з найбільших міжнародних рітейлерів одягу стосовно необхідності отримання дозволу на концентрацію у зв’язку зі зміною ТОП-менеджменту компанії

Детальніше

Юридичний радник великих торговельних мереж стосовно антимонопольних ризиків у зв’язку із встановленням рекомендованих цін реалізації товару.

Детальніше
Події та аналітика
17 07

"Чому ж, не вдається отримати згоду на притягнення політиків до відповідальності?"- Валентин Гвоздій

Детальніше
28 08

Обрані кращі юристи за рейтингом The Best Lawyers

Детальніше
Публікації
20 06

Методичні рекомендації з оподаткування адвокатської діяльності

Детальніше
09 06

Адвокатів потрібно зрівняти в правах з суддями і прокурорами - заступник голови Національної асоціації адвокатів

Детальніше
24 11

Кредитний ресурс

Детальніше
01 01

Всупереч поширеній думці «монополія» - не привід розслаблятися для адвокатів, адже одночасно посилюються вимоги і підвищується рівень їх професійної відповідальності

Детальніше
30 06

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers опублікувало top-list найкращих юристів

Детальніше