Команда

контакти

Київ

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Максиму

Максим Лебедєв

Керуючий юрист, Керівник практики корпоративного права, Адвокат
Київ

Максим Лебедєв є яскравим представником нового покоління експертів у сфері корпоративного та комерційного права, очолює практику корпоративного права та M&A, а також практику приватних клієнтів GOLAW.

Максим успішно консультує іноземні компанії і локальний бізнес з питань виходу на український ринок, реорганізації бізнесу, захисту інвестицій. Трансакційний досвід Максима Лебедєва включає повний супровід угод із придбання або продажу активів в Україні, у тому числі проведення юридичного аудиту, податкове і корпоративне структурування інвестицій з урахуванням іноземних юрисдикцій, здійснення валютних операцій.

Також серед основних напрямків діяльності Максима - побудова міжнародних моделей володіння бізнесом та активами в Україні та за кордоном, створення персональних холдингових структур (з використанням трастів, приватних трастових компаній та фондів), торгових компаній та розробка механізмів передачі капіталу і бізнесу спадкоємцям. Ексклюзивним досягненням Максима Лебедєва є створення family office для декількох заможних українських родин.

Освіта:

  • Юридичний факультет Національного авіаційного університету, диплом магістра
  • Postgraduate certificate in Laws, University of London (United Kingdom)

Визнання:

У міжнародному рейтинговому довіднику Legal 500 (видання 2013 року) названий серед рекомендованих юристів у сфері корпоративного права, злиттів і поглинань.

Членство в організаціях:

  • Асоціація правників України;
  • Міжнародна податкова асоціація (IFA);
  • Міжнародна Асоціація адвокатів (IBA);
  • Американська торгово-промислова палата (ACC);
  • Європейська Бізнес Асоціація (EBA).

Знання мов:

  • Українська
  • Російська
  • Англійська
Проекти

Консультування компанії забудовника щодо придбання земельних ділянок з подальшою зміною їх цільового призначення на землі житлової та громадської забудови з метою зведення на них житлового комплексу. Виявлення та розробка шляхів мінімізації можливих ризиків операції купівлі-продажу та подальшої зміни цільового призначення.

Детальніше

Розробка, супровід укладення та узгодження умов EPC контракту з іноземним контрагентом з метою реалізації інвестиційного проекту з будівництва електростанції.

Детальніше

Успішна протидія рейдерському захопленню компанії з іноземними інвестиціями, одного з лідерів на ринку автоматизованих систем та обладнання.

Детальніше

Захист інтересів одного зі світових лідерів з виробництва лікарських засобів і товарів для дому з метою виявлення джерел витоку комерційної інформації, яка в подальшому протиправно використовувалася для перешкоджання перереєстрації лікарських засобів, що виробляються компанією.

Детальніше

Юридичний радник групи ірландських інвесторів Donegal FRS Group. Консультування та імплементація проекту щодо створення біопаливної електростанції в Україні. Бюджет проекту – 170 млн. євро

Детальніше

Юридичний радник австралійського медіа-холдингу Dreamscape networks. Консультування та супровід транскордонної M&A угоди для цілей виходу компанії на IPO. Бюджет проекту – 100 млн. доларів США

Детальніше

Юридичний радник Enkom a.s. Створення представництва нерезидента та поточне консультування для реалізації проекту по будівництву ТЕЦ. Бюджет проекту – 10 млн. доларів США

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Inditex. Корпоративне структурування та консультування щодо запуску нового бренду в Україні UTERQUE.

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Printec. Розробка системи корпоративної безпеки в ході рейдерського захоплення компанії.

Детальніше

Перевірка та аналіз трудових відносин великої ІТ компанії

Детальніше

Представництво провідної компанії із виробництва та продажу одягу та взуття у трудовому спорі з колишнім працівником по виплаті компенсацій.

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Inditex стосовно антимонопольних ризиків та необхідності отримання дозволу на концентрацію при створенні нового суб’єкта господарювання в Україні для нового бренду UTERQUE

Детальніше

Юридичний радник одного з найбільших міжнародних рітейлерів одягу стосовно необхідності отримання дозволу на концентрацію у зв’язку зі зміною ТОП-менеджменту компанії

Детальніше

Юридичний радник великих торговельних мереж стосовно антимонопольних ризиків у зв’язку із встановленням рекомендованих цін реалізації товару.

Детальніше

Юридичний радник групи українських товаровиробників. Супроводження масштабних проектів виведення українського товаровиробника на ринки ЄС. Вартість проекту - 40 млн. дол.

Детальніше

Юридичний радник власників сімейного бізнесу. Створення міжнародної корпоративної структури для спадкування сімейного бізнесу. Вартість проекту - 50 млн.дол.

Детальніше

Юридичний радник власника групи компаній. Корпоративна реструктуризація міжнародної групи іноземних компаній у зв'язку із впровадженням плану BEPS. Вартість проекту - 70 млн. дол.

Детальніше

Юридичний радник власника сімейного бізнесу. Створення "Family Office" та 3-х фондів в різних юрисдикціях для управління сімейним капіталом.

Детальніше

Юридичний радник українського інвестора. Створення міжнародної корпоративної структури для інвестування та управління нерухомістю в країнах ЄС.

Детальніше
Публікації
01 01

Суперечки про ТЦО ставатимуть ще більш складними, а вимоги з підготовки документації – ставатимуть ще жорсткішими

Детальніше