Команда

контакти

Київ

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Катерині

Катерина Манойленко

Керівник судової практики, Адвокат
Київ

Катерина має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів, що включає не тільки повний супровід справ в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, а й досудове врегулювання спору та процедуру виконання судових рішень. Багаторічний досвід юридичної практики Катерини охоплює представництво інтересів клієнтів в складних судових спорах із податковими органами, адміністративних спорах із іншими суб`єктами владних повноважень, корпоративних спорах, спорах, що виникають із договірних правовідносин, спорах в сфері захисту права власності та банкрутства.

Катерина також має глибокі теоретичні знання та значний практичний досвід в галузі трудового законодавства, включаючи ведення трудових спорів та здійснення повногосупроводу процесів змін в організації виробництва і праці підприємств.

Катерина Манойленко є співавтором аналітично-практичного посібника «Методичні рекомендації з надання правової допомоги суб’єктам господарювання під час податкових перевірок», виданого Національною асоціацією адвокатів України. Також вона постійно готує статті та коментарі для ділових та юридичних видань, веде власний юридично-консультаційний блог і регулярно виступає із доповідями на бізнес-заходах, семінарах і конференціях.

Освіта:

  • Юридичний факультет Київського університету права Національної академії наук України, диплом з відзнакою, 2008 рік.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

  • Україна

Членство в організаціях:

  • Асоціація правників України;
  • Американська торгово-промислова палата;
  • Європейська Бізнес Асоціація.

Знання мов:

  • Українська
  • Російська
  • Англійська
  • Польська
Проекти

Представництво інтересів чеського банку як конкурсного кредитора під час процедури банкрутства боржника в Україні, супроводження звернення стягнення на заставне нерухоме та рухоме майно боржника.

Детальніше

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в адміністративних і господарських судах України щодо оскарження дій боржника, спрямованих на відчуження іпотечного майна загальною вартістю понад 20 млн. євро., супровід процедури виконання судових рішень та проведення звернення стягнення на предмет іпотеки.

Детальніше

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в українських судах у зв'язку із визнанням та виконанням на території України рішення міжнародного комерційного арбітражу, а також подальший супровід процедури банкрутства боржника.

Детальніше

Представництво інтересів одного з лідерів на ринку проектування та виробництва арочних конструкцій із оцинкованої сталі, а також обладнання для електрохімзахисту в господарських судах України в зв`язку із стягненням заборгованості на суму 25 млн. гривень.

Детальніше

Представництво інтересів мережі дитячих супермаркетів, одного з лідерів на ринку дитячих товарів України, в господарському спорі щодо відшкодування збитків в розмірі понад 15 млн. грн.

Детальніше

Захист інтересів компанії, що є одним із провідних міжнародних виробників промислових мінералів, наповнювачів та пігментів з карбонату кальцію та доломіту, а також світовим дистриб’ютором хімічної продукції в податковому спорі про скасування податкових повідомлень–рішень на суму понад 10 млн. грн.

Детальніше

Захист інтересів одного зі світових лідерів з виробництва лікарських засобів, товарів для будинку, здоров'я і гігієни в спорах із податковими органами щодо донарахування податкових зобов`язань на загальну суму понад 20 млн. грн., а також в трудовому спорі із колишнім ТОП-менеджером компанії.

Детальніше

Захист інтересів всесвітньовідомого лідера на ринку дистрибуції товарів медичного призначення в спорі із податковими органами про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму понад 50 млн. грн.

Детальніше

Перевірка та аналіз трудових відносин великої ІТ компанії

Детальніше

Представництво провідної компанії із виробництва та продажу одягу та взуття у трудовому спорі з колишнім працівником по виплаті компенсацій.

Детальніше

Консультування найбільшого виробника джинсового одягу в Європі з різних питань трудового законодавства та зайнятості (а саме щодо документальної формалізації трудових відносин, розробки внутрішньої документації по персоналу відповідно до вимог національного законодавства, запуску бонусних та платіжних програм для працівників)

Детальніше

Представництво провідної фармацевтичної компанії у серії судових спорів із колишніми працівниками.

Детальніше

Консультування провідного постачальника готівкових (банкоматних) машин в Україні щодо дотримання вимог трудового законодавства України в процедурах звільнення персоналу; а також представлення в судовому спорі з колишніми співробітниками.

Детальніше
Публікації
01 12

Новий ГПК не говорить, як суд повинен установлювати достовірність названого свідком джерела

Детальніше
01 01

Всупереч поширеній думці «монополія» - не привід розслаблятися для адвокатів, адже одночасно посилюються вимоги і підвищується рівень їх професійної відповідальності

Детальніше