Команда

контакти

Київ, Берлін

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Сергію

Сергій Оберкович

Старший партнер, Адвокат
Київ, Берлін

Сергій Оберкович спеціалізується у сфері міжнародного права та очолює команду юристів в таких напрямках практики, як інвестиції, злиття і поглинання, корпоративне право, енергетика, нерухомість, державно-приватне партнерство та інфраструктура. Його професійний досвід включає супровід низки міжнародних трансакцій з фінансування та випуску цінних паперів, придбання та продажу активів, реструктуризації бізнесу та оптимізації корпоративної структури підприємств.
Індустріальні знання Сергія Оберковича найбільш повно реалізовані в ході консультування клієнтів, які здійснюють свою діяльність в рітейлі, енергетиці, торгівлі, банківсько-фінансовому секторі, аграрному бізнесі.

Освіта:

 • Інститут міжнародних відносин Національного університету ім. Тараса Шевченка, диплом магістра міжнародного права;
 • Юридична школа ім. Джона Маршалла (Чикаго, Іллінойс, США), ступінь LLM.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

 • Україна
 • Німеччина

Визнання:

 • Legal 500 EMEA, видання 2014 року – рекомендований в числі кращих юристів України у сфері банківського і фінансового права, корпоративного права і злиттів та поглинань, нерухомості і будівництва;
 • Best Lawyers in Ukraine 2018 – визнаний одним з найкращих юристів в Україні в наступних практиках: земельне право, податкове право, банківське та фінансове право, корпоративне право та M&A, судова практика, нерухомість, інвестиції;
 • Legal Experts EMEA, видання 2012 року – рекомендований як провідний юристі у сфері корпоративного права і злиттів та поглинань;
 • Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients, видання 2015 року – рекомендований у числі кращих юристів у сфері енергетики і природних ресурсів;
 • Рейтингова програма «50 провідних юридичних фірм України 2016 року» - рекомендований в числі кращих юристів для супроводу проектів в аграрному секторі та природних ресурсів.

Членство в організаціях:

 • Федеральна палата адвокатів Німеччини (Bundesrechtsanwaltskammer);
 • Асоціація адвокатів України;
 • Міжнародна Асоціація адвокатів (IBA);
 • Американська торгово-промислова палата;
 • Європейська Бізнес Асоціація.

Знання мов:

 • Українська
 • Російська
 • Англійська
Проекти

Консультування міжнародної IT компанії щодо податкових ризиків та шляхів їх мінімізації при імпорті та подальшому ліцензуванні програмного забезпечення. Розробка зовнішньоекономічних ліцензійних та субліцензійних договорів щодо надання ліцензії на реалізацію та використання комп’ютерних програм.

Детальніше

Проведення юридичного аудиту єдиного майнового комплексу та окремих об’єктів нерухомості для чеського банку, з метою виявлення ризиків передачі зазначених об’єктів нерухомості в іпотеку, як забезпечення по кредитному договору. Підготовка та супровід укладання іпотечного договору.

Детальніше

Юридичний радник групи ірландських інвесторів Donegal FRS Group. Консультування та імплементація проекту щодо створення біопаливної електростанції в Україні. Бюджет проекту – 170 млн. євро

Детальніше

Юридичний радник австралійського медіа-холдингу Dreamscape networks. Консультування та супровід транскордонної M&A угоди для цілей виходу компанії на IPO. Бюджет проекту – 100 млн. доларів США

Детальніше

Юридичний радник Enkom a.s. Створення представництва нерезидента та поточне консультування для реалізації проекту по будівництву ТЕЦ. Бюджет проекту – 10 млн. доларів США

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Inditex. Корпоративне структурування та консультування щодо запуску нового бренду в Україні UTERQUE.

Детальніше

Юридичний радник групи компаній Printec. Розробка системи корпоративної безпеки в ході рейдерського захоплення компанії.

Детальніше

Юридичний радник групи українських товаровиробників. Супроводження масштабних проектів виведення українського товаровиробника на ринки ЄС. Вартість проекту - 40 млн. дол.

Детальніше

Юридичний радник власників сімейного бізнесу. Створення міжнародної корпоративної структури для спадкування сімейного бізнесу. Вартість проекту - 50 млн.дол.

Детальніше

Юридичний радник власника групи компаній. Корпоративна реструктуризація міжнародної групи іноземних компаній у зв'язку із впровадженням плану BEPS. Вартість проекту - 70 млн. дол.

Детальніше

Юридичний радник власника сімейного бізнесу. Створення "Family Office" та 3-х фондів в різних юрисдикціях для управління сімейним капіталом.

Детальніше

Юридичний радник українського інвестора. Створення міжнародної корпоративної структури для інвестування та управління нерухомістю в країнах ЄС.

Детальніше
Події та аналітика
28 08

Обрані кращі юристи за рейтингом The Best Lawyers

Детальніше
Публікації
03 01

На кінець 2017 року Україна залишається «країною можливостей»

Детальніше
01 01

Як зробити умови інвестування в сектор альтернативної енергетики доброзичливими до інвестора

Детальніше
30 06

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers опублікувало top-list найкращих юристів

Детальніше