Команда

контакти

Київ

вул. Інститутська, 19Б, офіс 29

Україна, Київ, 01021

Написати Катерині

Катерина Цвєткова

Адвокат, Старший юрист
Київ

Ключовими сферами діяльності Катерини є цивільне, трудове та сімейне право, а також інтелектуальна властність і захист прав споживачів. Її професійний досвід включає супровід і консультування клієнтів з питань ведення бізнесу та взаємодії з контролюючими органами, оскарження

їх неправомірних рішень та дій, представництво інтересів клієнтів у спорах у сфері нерухомості та фінансів, трудових спорах, цивільних та господарських справах. Також юрист надає консультації з питань організації зовнішньоекономічної діяльності, оподаткування, митних правил та розробки контрактів. Окрім цього, Катерина успішно представляє інтереси клієнтів у справах, що стосуються неправомірного використання знаків для товарів та послуг, недобросовісної конкуренції і реклами та інших порушень прав інтелектуальної власності.

Катерина є автором низки публікацій у професійних виданнях, а також регулярно проводить власні семінари та майстер-класи з питань зовнішньоекономічної діяльності, перевірок контролюючих органів, трудового законодавства та захисту прав інтелектуальної власності .

Освіта:

  • Київський національний торговельно-економічний університет, за спеціалізацією «Комерційне право», 2008 рік.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

  • Україна

Членство в організаціях:

  • Асоціація правників України.
  • Американська торгово-промислова палата (ACCA);
  • Європейська Бізнес Асоціація (EBA).

Знання мов:

  • Українська
  • Російська
  • Англійська
Проекти

Захист інтересів іноземного банку в серії судових спорів в українських судах у зв'язку із визнанням та виконанням на території України рішення міжнародного комерційного арбітражу, а також подальший супровід процедури банкрутства боржника.

Детальніше

Захист інтересів всесвітньовідомої групи компаній – виробника та дистриб'ютора одягу, взуття та аксесуарів в українських судах в спорах щодо захисту прав споживачів.

Детальніше

Захист інтересів одного зі світових лідерів з виробництва лікарських засобів, товарів для будинку, здоров'я і гігієни в спорах із податковими органами щодо донарахування податкових зобов`язань на загальну суму понад 20 млн. грн., а також в трудовому спорі із колишнім ТОП-менеджером компанії.

Детальніше