Новини

01.06.2017 Вихідний не рахується: платникам податків продовжено строки оскарження податкового рішення

У березні 2017 року Вищим адміністративним судом України (далі – ВАСУ) було прийнято дві ухвали, якими встановлено позитивну для платників податків практику щодо використання граничних строків при поданні скарги на вимогу про сплату єдиного внеску та при сплаті податкових зобов’язань.

29.05.2017 Третейське застереження зберігає свою юридичну силу у випадку, коли основний договір розірвано сторонами - ВГСУ

Третейська угода нерозривно пов'язана з основними правовідносинами між сторонами і розповсюджує свою силу тільки на спори, які виникли чи можуть виникнути з основних правовідносин.

Архів новин

Відгуки клієнтів

Наталія Ілляшова, Aviareps
Якість юридичних послуг, оперативність, професіоналізм, супровід клієнта та впевненість у наданій інформації не залишають сумніву у тому, що ми будемо продовжувати працювати з фірмою та із задоволенням рекомендувати її своїм партнерам.
Оксана Недашківська, Network 21
Дуже ціную лояльність до клієнтів, оперативність у вирішенні будь-яких питань, що виникають у роботі, ініціативність та високий професіоналізм.
Всі відгуки

Довіра клієнтів – найбільша перевага, яка дозволяє фірмі впевнено дивитися вперед. Відповідати потребам та вимогам тих, хто довіряє нам свій бізнес – наша першочергова задача

Членство та партнерство

Міжнародна податкова асоціація (IFA)

Міжнародна податкова асоціація (IFA)


Міжнародна податкова асоціація (International Fiscal Association (IFA)) об’єднує понад 10 000 податкових фахівців, податківців та науковців, що займаються питаннями оподаткування міжнародних операцій та порівняльного дослідження податкового законодавства у понад 100 країнах, де існують відділення ІFA. Корпоративне членство фірми в Асоціації – це ще одна можливість обміну знаннями та досвідом у сфері фіскального законодавства та підвищення кваліфікації спеціалістів ЮФ «Гвоздій та Оберкович» згідно з кращими міжнародними стандартами. Разом з іншими членами ІFA Ukraine веде активну науково-освітню діяльність, пов’язану зі щорічними конгресами, конференціями, семінарами та науковими публікаціями.  

Асоціація власників сімейних компаній України (FBN-Україна)

Асоціація власників сімейних компаній України (FBN-Україна)


FBN-Україна благодійна, освітня та наукова організація, яка є відділенням The Family Business Network International (FBN International) в Україні. На сьогодні FBN-Україна об'єднує більше 40-ка сімей. На базі асоціації створено освітньо-комунікаційну платформу, де власники бізнесів і члени їх сімей знайомляться і спілкуються один з одним. Також запущені і працюють програми для другого покоління (NextGen) і окремі програми для наймолодших (Junior Gen). Одними з основних цілей асоціації є допомога сім'ям в бізнесі розуміти і пристосовуватися до труднощів регіонального та глобального характеру; допомога сім'ям, які володіють бізнесом, бути успішними і заохочувати їх впевненість у стійкості їх бізнесу; підтримка сім'ї в бізнесі і функція сполучної ланки між фізичними особами та організаціями, задіяними в системі сімейного бізнесу.
Асоціація ритейлерів України

Асоціація ритейлерів України


Асоціація ритейлерів України (АРУ) створена у 2013 році з метою об'єднання зусиль компаній роздрібної торгівлі в процесі становлення та розвитку цивілізованого ринку рітейлу України. В рамках партнерства з АРУ фірма бере участь у розробці пропозицій з розвитку цивілізованої роздрібної торгівлі, регулювання діяльності роздрібних компаній, стабілізації та вдосконалення податкової політики в сфері роздрібної торгівлі; в організації та проведенні конференцій, форумів, симпозіумів, семінарів, робочих зустрічей, виставок та інших заходів з актуальних питань роздрібної торгівлі. 

Всеукраїнська асоціація деревообробних підприємств

Всеукраїнська асоціація деревообробних підприємств


Всеукраїнська асоціація деревообробних підприємств (ВАДП) створена у 2013 році для консолідації зусиль деревообробних компаній при вирішенні проблемних питань на внутрішньому ринку деревини, відстоюванні прав та інтересів членів асоціації в державних органах та органах місцевого самоврядування. Мета асоціації – створити єдину базу деревообробних компаній України, що дасть змогу вільно висловлювати та вирішувати питання та проблеми деревообробної галузі. Першочерговим завданням асоціації є захист прав та інтересів членів асоціації на аукціонах, в обласних управліннях лісового господарства та державному агентстві лісових ресурсів. Користуючись спільним інформаційним майданчиком, члени асоціації завжди можуть отримати інформацію про недобросовісних замовників, надлишкову продукцію тих чи інших компаній за акційними цінами, продаж б/в устаткування, базу компаній, які надають послуги з обробки лісу, та багато іншого.