Новини

01.06.2017 Вихідний не рахується: платникам податків продовжено строки оскарження податкового рішення

У березні 2017 року Вищим адміністративним судом України (далі – ВАСУ) було прийнято дві ухвали, якими встановлено позитивну для платників податків практику щодо використання граничних строків при поданні скарги на вимогу про сплату єдиного внеску та при сплаті податкових зобов’язань.

29.05.2017 Третейське застереження зберігає свою юридичну силу у випадку, коли основний договір розірвано сторонами - ВГСУ

Третейська угода нерозривно пов'язана з основними правовідносинами між сторонами і розповсюджує свою силу тільки на спори, які виникли чи можуть виникнути з основних правовідносин.

Архів новин

Досягнення

Дослідницька програма «Рейтинг провідних спеціалістів з просування юридичного бізнесу»

За результатами дослідження 2014 року, виконавчий директор Світлана Лазаренко та керівник відділу маркетингу та PR Наталя Станкевич отримали визнання в галузі маркетингу юридичних послуг. Наталя Станкевич вже другий рік поспіль впевнено утримує 9-те місце у рейтингу 25-ти кращих фахівців юрринку. А Світлана Лазаренко відзначена за вагомий внесок у розвиток вітчизняного юридичного маркетингу та нагороджена спеціальною відзнакою – «Вибір редакції».
Рейтинг провідних спеціалістів з просування юридичного бізнесу – це незалежне дослідження фахівців у галузі маркетингу, public relations та розвитку бізнесу юридичних компаній України, і є інструментом оцінки професіоналізму та репутації фахівців цієї галузі в Україні.

Рейтингова програма «50 провідних юридичних фірм України 2014 року»

Дослідження 2014 року підтвердило лідерські позиції ЮФ «Гвоздій та Оберкович» на ринку юридичних послуг України. Протягом останніх чотирьох років фірма упевнено утримує почесне місце у десятці рейтингу. 50 кращих юрфірм визначаються шляхом репутаційного аудиту, а також аналізу показників успішності та активності гравців ринку.
За даними рейтингової програми цього року, партнерів юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович» названо у числі найкращих за окремими напрямками юридичної практики. Керуючий партнер фірми Валентин Гвоздій рекомендований як провідний юрист з питань податкового права, а партнер фірми Анжеліка Сицько визнана як один з кращих експертів у сфері кримінального права. Старший партнер Сергій Оберкович виступив у якості експерта дослідницької програми.

Дізнатися більше

Довіра клієнтів – найбільша перевага, яка дозволяє фірмі впевнено дивитися вперед. Відповідати потребам та вимогам тих, хто довіряє нам свій бізнес – наша першочергова задача

Відгуки клієнтів


Юридична фірма «Гвоздій та Оберкович» завжди намагається орієнтувати послуги на потреби бізнесу своїх клієнтів. З цією метою ми цікавимося думкою клієнтів про нашу роботу, враховуємо її для підвищення якості обслуговування та надання максимально практичних юридичних рішень і консультацій. 
Ми раді протягом багатьох років отримувати об’єктивний зворотній зв'язок від клієнтів. Їхня оцінка нашої співпраці дуже важлива для нас:

Наталія Ілляшова, Aviareps


Якість юридичних послуг, оперативність, професіоналізм, супровід клієнта та впевненість у наданій інформації не залишають сумніву у тому, що ми будемо продовжувати працювати з фірмою та із задоволенням рекомендувати її своїм партнерам.
Детальніше

Оксана Недашківська, Network 21


Дуже ціную лояльність до клієнтів, оперативність у вирішенні будь-яких питань, що виникають у роботі, ініціативність та високий професіоналізм.
Детальніше

Оксана Вольнянська, GAP Ukraine


Всі працівники фірми, з якими випадала нагода співпрацювати, є професіоналами, які вміють нестандартно підходити до вирішення питань і вирізняються високою культурою поведінки.
Детальніше

Тарас Демкура, Tair Edem


«Усі питання, які виникали у процесі роботи щодо наших завдань, виконувалися на відмінно».
Детальніше

Роберт Фрашек, заступник голови правління Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A.


Компанія CCS протягом майже трьох років користується послугами Юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович». Ми оцінюємо цю співпрацю дуже високо.
Детальніше

Нейл Рутерфорд, Donegal FRS


«Всі співробітники фірми, з якими наша компанія мала справу, дуже професійні і приємні у спілкуванні. Співпраця з фірмою є для нас комфортною і задовольняє нашим потребам».  
Детальніше

Марчін Шимчак, Генеральний директор ТОВ «Агора Україна»


Хочемо подякувати за співпрацю, яка триває понад два роки і якою ми дуже задоволені. Ваша фірма – професійний і надійний партнер, з яким ми співпрацюємо із самого початку нашої роботи в Україні.
Детальніше