Новини

01.06.2017 Вихідний не рахується: платникам податків продовжено строки оскарження податкового рішення

У березні 2017 року Вищим адміністративним судом України (далі – ВАСУ) було прийнято дві ухвали, якими встановлено позитивну для платників податків практику щодо використання граничних строків при поданні скарги на вимогу про сплату єдиного внеску та при сплаті податкових зобов’язань.

29.05.2017 Третейське застереження зберігає свою юридичну силу у випадку, коли основний договір розірвано сторонами - ВГСУ

Третейська угода нерозривно пов'язана з основними правовідносинами між сторонами і розповсюджує свою силу тільки на спори, які виникли чи можуть виникнути з основних правовідносин.

Архів новин

Відгуки клієнтів

Наталія Ілляшова, Aviareps
Якість юридичних послуг, оперативність, професіоналізм, супровід клієнта та впевненість у наданій інформації не залишають сумніву у тому, що ми будемо продовжувати працювати з фірмою та із задоволенням рекомендувати її своїм партнерам.
Оксана Недашківська, Network 21
Дуже ціную лояльність до клієнтів, оперативність у вирішенні будь-яких питань, що виникають у роботі, ініціативність та високий професіоналізм.
Всі відгуки

Довіра клієнтів – найбільша перевага, яка дозволяє фірмі впевнено дивитися вперед. Відповідати потребам та вимогам тих, хто довіряє нам свій бізнес – наша першочергова задача

Нагороди та досягнення

Дослідницька програма «Рейтинг провідних спеціалістів з просування юридичного бізнесу»

Дослідницька програма «Рейтинг провідних спеціалістів з просування юридичного бізнесу»


За результатами дослідження 2014 року, виконавчий директор Світлана Лазаренко та керівник відділу маркетингу та PR Наталя Станкевич отримали визнання в галузі маркетингу юридичних послуг. Наталя Станкевич вже другий рік поспіль впевнено утримує 9-те місце у рейтингу 25-ти кращих фахівців юрринку. А Світлана Лазаренко відзначена за вагомий внесок у розвиток вітчизняного юридичного маркетингу та нагороджена спеціальною відзнакою – «Вибір редакції».
Рейтинг провідних спеціалістів з просування юридичного бізнесу – це незалежне дослідження фахівців у галузі маркетингу, public relations та розвитку бізнесу юридичних компаній України, і є інструментом оцінки професіоналізму та репутації фахівців цієї галузі в Україні.
Рейтингова програма «50 провідних юридичних фірм України 2014 року»

Рейтингова програма «50 провідних юридичних фірм України 2014 року»


Дослідження 2014 року підтвердило лідерські позиції ЮФ «Гвоздій та Оберкович» на ринку юридичних послуг України. Протягом останніх чотирьох років фірма упевнено утримує почесне місце у десятці рейтингу. 50 кращих юрфірм визначаються шляхом репутаційного аудиту, а також аналізу показників успішності та активності гравців ринку.
За даними рейтингової програми цього року, партнерів юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович» названо у числі найкращих за окремими напрямками юридичної практики. Керуючий партнер фірми Валентин Гвоздій рекомендований як провідний юрист з питань податкового права, а партнер фірми Анжеліка Сицько визнана як один з кращих експертів у сфері кримінального права. Старший партнер Сергій Оберкович виступив у якості експерта дослідницької програми.

«Юридична премія 2014»

«Юридична премія 2014»


За результатами «Юридичної премії 2014 року», щорічного дослідницького проекту видання «Юридична практика», Анжеліку Сицько названо «Кращим адвокатом року в кримінальних справах». Крім того, наша фірма увійшла до п'ятірки фіналістів як «Юридична фірма у сфері енергетики». Керуючий партнер Валентин Гвоздій був названий серед чотирьох претендентів на перемогу як «Кращий партнер юридичної фірми».
Best Lawyers in Ukraine 2014

Best Lawyers in Ukraine 2014


Видання 2014 року міжнародного довідника Best Lawyers за результатами щорічного дослідження по Україні, рекомендувало керуючого партнера фірми Валентина Гвоздія та старшого партнера Сергія Оберковича у наступних сферах практики: судова практика, податкове право, корпоративне право, злиття і поглинання, банківське та фінансове право, інвестиції, нерухомість. Окрім цього, Сергій Оберкович здобув звання «Юриста року».