Новини

01.06.2017 Вихідний не рахується: платникам податків продовжено строки оскарження податкового рішення

У березні 2017 року Вищим адміністративним судом України (далі – ВАСУ) було прийнято дві ухвали, якими встановлено позитивну для платників податків практику щодо використання граничних строків при поданні скарги на вимогу про сплату єдиного внеску та при сплаті податкових зобов’язань.

29.05.2017 Третейське застереження зберігає свою юридичну силу у випадку, коли основний договір розірвано сторонами - ВГСУ

Третейська угода нерозривно пов'язана з основними правовідносинами між сторонами і розповсюджує свою силу тільки на спори, які виникли чи можуть виникнути з основних правовідносин.

Архів новин

Про нашу фiрму за 1,5 хв.

playvideo.jpg Дивитись

Статті

06.10.2016 Де інвестору шукати справедливість?

Автор: Наталія Мисник
Джерело: Юрист&Закон, №36
Текст доступний російською мовою

Архів статей

Віртуальний тур

Ми пишаємося нашими офісами і робимо все можливе, щоб наші гості почували себе комфортно, так само, як і наші співробітники.

Офіс у КиєвіОфіс у Одесі

Ми інвестуємо увагу та кошти в освіту та професійний розвиток співробітників. Це створює хороші можливості для фахового та кар’єрного зростання кожного працівника

Робота в G&O

Юридична фірма «Гвоздій та Оберкович» - динамічний колектив професіоналів, націлений на побудову та розвиток сучасного і успішного юридичного бізнесу у відповідності до кращих світових стандартів.

Ми віддаємо перевагу командному результату і підтримуємо в офісі атмосферу співпраці та взаємної підтримки. Окрім професійних якостей наших колег, ми високо цінуємо персональну відповідальність, порядність та добросовісність у роботі з клієнтами.

Ми зацікавлені у приєднанні до нашої команди як молодих спеціалістів, які готові застосовувати свої теоретичні знання з права та гартуватися справжньою юридичною практикою, так і досвідчених юристів,що можуть привнести у портфель фахових компетенцій фірми своє бачення розвитку галузевих чи індустріальних практик, бажання подальшого кар’єрного зростання на шляху до партнерства у фірмі.

Як і в будь-якій добре організованій юридичній фірмі, ми маємо ряд розроблених політик і процедур, що формують систему організації та компенсації праці. Ми, як компактна і гнучка бізнес-структура, маємо низку безперечних переваг. Зокрема, дотримуємося принципу активного і постійного залучення молодих фахівців до роботи над складними проектами клієнтів під пильним наглядом керівників практик. Такий підхід якнайкраще мотивує юристів до самореалізації і дозволяє виявити перспективи кожного окремого фахівця для планування його ролі у команді та HR-планування фірми у цілому.

Фірма пропонує конкурентну заробітну платню та диверсифікований соціальний пакет. В залежності від рівня компетенцій, займаної посади та досвіду співпраці з фірмою наші працівники отримують:

  • медичне страхування (включаючи стоматологічне страхування);
  • компенсацію абонементу в спортивних клубах чи оздоровчих закладах;
  • компенсацію витрат на участь в екзамені на право зайняття адвокатською діяльністю;
  • страхування від нещасних випадків під час ділової поїздки;
  • план заощаджень на випадок непередбачених витрат;
  • чотири тижні оплачуваної відпустки на рік;
  • компенсацію вимушеної відпустки; оплачувану відпустку для догляду за дитиною;
  • надання аналогічних соціальних бонусів чоловіку, дружині чи партнеру.

Якщо у Вас виникли запитання щодо працевлаштування або інші питання, пов’язані з роботою в юридичній фірмі «Гвоздій та Оберкович», будь ласка, звертайтеся до нашого менеджера з персоналу за адресою