Новини

01.06.2017 Вихідний не рахується: платникам податків продовжено строки оскарження податкового рішення

У березні 2017 року Вищим адміністративним судом України (далі – ВАСУ) було прийнято дві ухвали, якими встановлено позитивну для платників податків практику щодо використання граничних строків при поданні скарги на вимогу про сплату єдиного внеску та при сплаті податкових зобов’язань.

29.05.2017 Третейське застереження зберігає свою юридичну силу у випадку, коли основний договір розірвано сторонами - ВГСУ

Третейська угода нерозривно пов'язана з основними правовідносинами між сторонами і розповсюджує свою силу тільки на спори, які виникли чи можуть виникнути з основних правовідносин.

Архів новин

Керівна команда

Валентин Гвоздій Валентин Гвоздій
Керуючий партнер
Сергій Оберкович Сергій Оберкович
Старший партнер
Наша команда

Ми втілюємо корпоративну соціальну відповідальність не лише як комплекс благочинних заходів, але й як освітні ініціативи, законотворчу та громадську активність наших фахівців

Нова історія

Команда «Гвоздій та Оберкович» взяла участь у благодійному марафоні

Спорт, свіже повітря, друзі поряд – гарний відпочинок може бути різним, але такий набір завжди гарантує 100-відсотковий успіх будь-якому заходу! Ідея створити команду фірми та взяти участь у Київському міжнародному марафоні виникла спонтанно. Пропозиція юристів судової практики викликала настільки жвавий інтерес серед колег, що одразу ж учасники розпочали підготовку до змагання. Визначили спортивний корпоративний стиль, замовили виготовлення екіпіровки, домовилися про тренування - і вперед.

Юридичній фірмі "Гвоздій та Оберкович" - 10 років

Десять років тому була заснована Юридична фірма «Гвоздій та Оберкович». Її початком стала смілива ідея Валентина Гвоздія – тоді ще дуже молодого юриста з Хмельницького – круто змінити своє життя. Стрімкий переїзд до Києва, живий інтерес до складної юридичної роботи, прагнення застосувати здобуті знання права, випробувати себе як управлінця приватного юридичного бізнесу – все це стало рушійною силою і початком історії фірми. З приєднанням Сергія Оберковича як партнера декількома роками пізніше фірма отримала міжнародний фокус, інтегрованість із іноземною юридичною практикою через залучення у роботу над потужними інвестиційними проектами.

Конкурс "Історія адвокатури України"

За підтримки юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович» було проведено студентський конкурс у рамках Всеукраїнського проекту «Історія адвокатури України» та нагороджено переможців. Диплом І ступеня і першу премію у розмірі 8000 грн. отримала аспірантка кафедри новітньої історії України Львівського національного університету імені Івана Франка Олена Ганусин.

Всеукраїнський науково-соціальний проект

Юридична фірма «Гвоздій та Оберкович» стала ініціатором, очільником та фінансовим партнером масштабного Всеукраїнського науково-соціального проекту «Історія адвокатури України». Проект стартував у 2012 році спільно з Асоціацією адвокатів України і проходить під патронатом партнера фірми Клари Маргулян, заслуженого юриста України, члена Наглядової ради Асоціації адвокатів України.