Архів новин

Про нашу фiрму за 1,5 хв.

playvideo.jpg Дивитись

Статті

06.10.2016 Де інвестору шукати справедливість?

Автор: Наталія Мисник
Джерело: Юрист&Закон, №36
Текст доступний російською мовою

Архів статей

Будьте поінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої фірми, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Підписатися

Олеся Михайленко вивчила аспекти застосування медіації в сфері інтелектуальної власності

16.06.2015 Олеся Михайленко, молодший юрист ЮФ «Гвоздій та Оберкович» взяла участь у круглому столі на тему: "Медіація у сфері інтелектуальної власності", що відбувся 11 червня 2015 року. Захід був організований Державною службою інтелектуальної власності України (ДСІВ) спільно з Національною асоціацією медіаторів України (НАМУ).

На сьогодні судова процедура вирішення спорів у сфері інтелектуальної власності не здатна в цілому задовольнити потреби ринку, оскільки є довготривалою та затратною. Саме тому організатори вирішили звернути увагу на застосування альтернативного способу вирішення спорів, такого як медіація.

Олеся Михайленко долучилася до обговорення питань актуальності застосування медіації в галузі інтелектуальної власності (ІВ), проблематики фіксування порушень прав ІВ в Інтернеті та формування належної доказової бази у випадках виявлення таких порушень.

Зокрема, доповідачі заходу представили досить важливі аспекти функцій медіації та медіатора, висвітлили проблеми застосування медіації в сфері інтелектуальної власності, показали ризики судового вирішення конфліктів у сфері інтелектуальної власності/переваги медіації, навели приклади ситуацій, в яких медіація не може бути застосована та окреслили ускладнення в застосуванні медіації при конфліктах в сфері інтелектуальної власності в Інтернеті.

Учасниками заходу стали: Галина Єрьоменко, президент НАМУ , Ігор Стародубов, директор Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України, Олег Чернобай, президент ААУ, провідні медіатори, адвокати, а також інші фахівці й експерти системи.

До списку новин