Архів новин

Про нашу фiрму за 1,5 хв.

playvideo.jpg Дивитись

Статті

06.10.2016 Де інвестору шукати справедливість?

Автор: Наталія Мисник
Джерело: Юрист&Закон, №36
Текст доступний російською мовою

Архів статей

Будьте поінформовані

Залишайтеся в курсі останніх новин, публікацій та заходів нашої фірми, а також отримуйте актуальні правові огляди з коментарями юристів

Підписатися

Анжеліка Cицько взяла участь у семінарі із практичних аспектів застосування КПК України

10.06.2015 9 червня 2015 року партнер, адвокат ЮФ «Гвоздій та Оберкович» Анжеліка Сицько взяла участь у семінарі на тему: "Практичні аспекти застосування Кримінального процесуального кодексу України", організованому проектом Ради Європи «Підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», програмою реформування кримінального судочинства Департаменту юстиції США і проектом Агентства США з міжнародного розвитку. Захід відбувся у м. Львів, у приміщенні готелю «Дністер».

Надзвичайно важливі моменти застосування КПК України вдалося обговорити під час заходу. Окрім загальних питань процесу, доповідачі подали до загального обговорення виклики, що пов’язані зі стадією досудового розслідування кримінального провадження, процесуальні виклики, пов’язані зі свободою та безпекою особи, розповіли про рівність сторін та докази у судовому процесі, а також відкрили загальну сутність угод про визнання вини та примирення.

Учасникам семінару вдалося визначити проблемні аспекти застосування Кримінального процесуального кодексу України різними сторонами та учасниками процесу, а також обговорити шляхи вирішення пов’язаних викликів, що підкреслює надзвичайну важливість такого формату заходу та перспективи продовження таких зустрічей у майбутньому.

Участь у даному заході взяли адвокати з різних областей України, а також судді та прокурори.

До списку новин