Практики

Індустрії

Ірина
Кальницька

Старший юрист
Контакт:
  • тел.: +380 44 581 1220
  • тел.: +380 44 581 1221
  • факс: +380 44 581 1222

Ірина Кальницька очолює практику бізнес консультування, головними напрямками діяльності якої є структурування та супровід національних і міжнародних транзакцій, проведення юридичного аудиту, правове забезпечення зовнішньоекономічних валютно-кредитних операцій та комплексний супровід господарської діяльності компаній.

Юрист має значний досвід у сфері податкового права, міжнародного податкового планування і валютного регулювання. Також вона спеціалізується на митному праві та нерухомості, зокрема юридичних аспектах орендних відносин.

Ірина Кальницька консультує клієнтів з питань митного регулювання, здійснення експортно-імпортних операцій з урахуванням максимальної правової захищеності клієнта і оптимізації податкових наслідків при здійсненні угод.

Також в компетенцію Ірини входить розробка нових та адаптація існуючих корпоративних політик компаній до вимог Закону США про боротьбу з корупцією та Закону Великобританії про хабарництво та інших актів, що регулюють процедури комплаєнс.

Ірина Кальницька є співавтором аналітично-практичного посібника «Методичні рекомендації з надання правової допомоги суб’єктам господарювання під час податкових перевірок», виданого Національною асоціацією адвокатів України. Також вона активно готує статті та експертні коментарі на економіко-правову тематику для ділових та юридичних видань, веде власний юридично-консультаційний блог та успішно виступає із доповідями на бізнес-заходах.

Освіта:

  • Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, диплом магістра за спеціалізацією «Міжнародне економічне право»;
  • Міжнародна освітня програма при Університеті Лондона, PGCert in Laws.
Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

Україна, 2015 рік.

Членство в організаціях:

  • Асоціація правників України;
  • Міжнародна податкова асоціація;
  • Міжнародна Асоціація адвокатів (IBA).  

Знання мов:

Українська, російська, англійська.