Практики

Індустрії

Статті

26.02.2015 Орендний вирок

Автор: Катерина Манойленко
Джерело: Судовий вісник, №2
PDF завантажити

Архів статей

Події

28.07.2015 Анжеліка Сицько виступить на семінарі з податкових спорів

Анжеліка Сицько, партнер, керівник практики кримінального права ЮФ «Гвоздій та Оберкович, виступить на семінарі «Податкові спори 2015. Перевірки. Нове в судовій практиці ВСУ, ВАСУ.»

Архів подій

Катерина
Манойленко

Старший юрист
Контакт:
  • тел.: +380 44 581 1220
  • тел.: +380 44 581 1221
  • факс: +380 44 581 1222

Катерина Манойленко є керівником судової практики фірми і спеціалізується на представництві клієнтів фірми в цивільних, господарських та адміністративних спорах.

Вона має глибокі теоретичні знання та значний практичний досвід у спорах із органами державної влади та місцевого самоврядування, в галузі сімейного, трудового законодавства, включаючи трудові спори та здійснення супроводу процесів звільнення та скорочення працівників. Крім того, Катерина Манойленко успішно супроводжує операторів та провайдерів телекомунікацій та спеціалізується у сфері інтелектуальної власності.

Катерина Манойленко є співавтором аналітично-практичного посібника «Методичні рекомендації з надання правової допомоги суб’єктам господарювання під час податкових перевірок», виданого Національною асоціацією адвокатів України. Вона веде власний юридично-консультаційний блог і регулярно готує коментарі та статті для періодичних видань.

Освіта:

Юридичний факультет Київського університету права Національної академії наук України, диплом з відзнакою.

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю:

Україна, 2015 рік.

Членство в організаціях:

Асоціація правників України.

Знання мов:

Українська, російська, англійська.