Новини

01.06.2017 Вихідний не рахується: платникам податків продовжено строки оскарження податкового рішення

У березні 2017 року Вищим адміністративним судом України (далі – ВАСУ) було прийнято дві ухвали, якими встановлено позитивну для платників податків практику щодо використання граничних строків при поданні скарги на вимогу про сплату єдиного внеску та при сплаті податкових зобов’язань.

29.05.2017 Третейське застереження зберігає свою юридичну силу у випадку, коли основний договір розірвано сторонами - ВГСУ

Третейська угода нерозривно пов'язана з основними правовідносинами між сторонами і розповсюджує свою силу тільки на спори, які виникли чи можуть виникнути з основних правовідносин.

Архів новин

Керівна команда

Валентин Гвоздій Валентин Гвоздій
Керуючий партнер
Сергій Оберкович Сергій Оберкович
Старший партнер
Наша команда

Політика конфіденційностіЮридична фірма «Гвоздій та Оберкович» здійснює запит на персональні дані користувачів даного вебсайту через спеціальні інформаційні форми. Надані користувачами вебсайту персональні дані використовуються фірмою для підключення користувачів до регулярних інформаційних сервісів та налагодження зворотного зв’язку.

Подання відвідувачем вебсайту інформації про себе та надання своїх контактних даних трактується фірмою як його згода до обробки та використання наданих відомостей у цілях, що зазначені у відповідній формі подання. Ми просимо користувачів вебсайту не надсилати у фірму інформацію, що містить особисті відомості чи контактні дані, якщо вони не мають наміру отримувати повідомлення від фірми.

Фірма дотримується високих професійних та етичних стандартів обробки, використання та зберігання особистих відомостей та контактних даних відвідувачів вебсайту. Зокрема, ми не передаємо ці відомості третім особам чи організаціям з метою подальшого використання у комерційних цілях.