icon_backward icon_backward

Приєднуйся до команди найкращих вже зараз! Welcome, ми чекаємо cаме на тебе!

Контакти

Привіт, майбутній колего!
Давай знайомитися?

Ми, GOLAW, – юридична фірма, що входить в ТОП-10 найкращих юридичних фірм України за версією Юридичної практики. Відзначені в міжнародних рейтингах як Legal 500 та Best Lawyers, а цього року отримали премію «Краща BD-стратегія юридичної фірми» на українському юридичному ринку (рейтинг Всеукраїнської дослідницької програми PLS Top Teams).

На нашому рахунку тисячі успішних кейсів та задоволені посмішки більш ніж 500 клієнтів.

Здавалося б, 10 років існування GOLAW достатньо, щоб стати просто стабільною фірмою. Але світ рухається. І ми рухаємося разом з ним.

За останній рік ми виросли майже вдвічі, відкрили офіси в Одесі та Берліні, ребрендингувалися і активно продовжуємо зростати. Продовжуємо відвідувати найбільші міжнародні виставки закордоном, проводити презентації, виступати спікерами, модерувати їх, але найголовніше – якісно захищати права наших клієнтів.

Наша команда – це потужна сила молодих (середній вік – 27 років) та надзвичайно енергійних лідерів. Успіх GOLAW – успіх кожного ж нас.

Ми чітко розуміємо, що покоління Z вже майже готове зайняти свої робочі місця, а ми готові їх надати!
Нам є що запропонувати тобі, а саме: різнопланові завдання, атмосферу свободи думки, офіс в ділових центрах країни, страхування, оплачувані заняття спортом, іноземною мовою, внутрішні та зовнішні тренінги та справжнє відчуття командної роботи!

А чого від роботи в GOLAW очікуєш ти? Надсилай свій мотиваційний лист та резюме вже зараз: hr@golaw.ua

До зустрічі!