Дія City покликана врегулювати IT-сектор та залучити більше іноземних компаній до України, надавши пільги та переваги як для стартапів, так і для діючих продуктових і аутсорсингових ІТ-компаній. Закон, прийнятий напередодні Нового Року, з питань оподаткування діяльності резидентів Дія Сity вже набув чинності та невдовзі має запрацювати.
Юридична фірма GOLAW в партнерстві з Асоціацією «IT Ukraine» запрошує приєднатися до третього вебінару серії «Адаптація IT-компанії до Дія Сity», під час якого ми розкриємо особливості та нові податкові можливості, що будуть надані ІТ-компаніям – резидентам Дія Сity та їх спеціалістам.
❗ Питання до обговорення:
🎯 Як спеціалісту Дія Сity скористатися податковою знижкою?
🎯 Як будуть оподатковуватися доходи спеціалістів Дія Сity, хто сплачує податки: компанія чи працівник (ЄСВ, ПДФО)?
🎯 Чи вигідно IT-компанії перевести ФОПів на гіг-контракти з точки зору оподаткування?
🎯 Як платити ПДФО і ЄСВ, якщо IT-компанію виключили зі списку резидентів Дія Сity?
🎯 Що таке особливі умови сплати податку на прибуток для резидентів Дія Сity?
🎯 Яка різниця між податком на прибуток та податком на виведений капітал?
🎯 Як обрати або відмовитись від особливих умов сплати податку на прибуток?
🎯 Чи може резидент Дія Сity бути платником єдиного податку?
🎯 Як визначитись резиденту Дія Сity, який податковий режим краще обрати?
🎯 Як окремі операції оподатковуватимуться податком на виведений капітал: дивіденди, постачання товарів/послуг, сплата роялті, співпраця з ФОПами?
Спікери:
🎤 Макс Лебедєв – партнер GOLAW
🎤 Ірина Кальницька – партнер GOLAW
🎤 Олена Сулима – старший юрист, адвокат GOLAW
📍Макс Лебедєв є визнаним експертом у сфері корпоративного та комерційного права, очолює практику корпоративного права та M&A, а також практику приватних клієнтів GOLAW.
Однією зі сфер діяльності Максима є консультування українських та міжнародних IT-компаній щодо структурування інвестицій та M&A угод, розробки корпоративної структури, побудови системи корпоративного управління компаній, а також щодо регуляторних та комерційних питань компаній ІТ-сектору.
📍Ірина Кальницька очолює практику податкового права, а також практику реструктуризації та врегулювання проблемної заборгованості. Ірина консультує українські та іноземні компанії з питань національного та міжнародного оподаткування, мінімізації податкових ризиків, податкового структурування угод. Ірина має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів щодо скасування податкових повідомлень-рішень. Юрист також представляє інтереси іноземних та українських фінансових інституцій під час укладання договорів позики, реструктуризації кредитів та рефінансування.
📍Олена Сулима є старшим юристом GOLAW та надає професійні консультації з питань оподаткування українським та іноземним компаніям. У фокусі її роботи здійснення аналізу та оцінки податкових аспектів і ризиків угод та господарської діяльності. Олена успішно представляє інтереси клієнтів фірми у податкових та інших контролюючих органах, під час проведення перевірок, досудового врегулювання та у судових спорах різної спеціалізації. Юрист також займається питаннями захисту прав інтелектуальної власності та дотримання компаніями вимог законодавства про рекламу та щодо захисту прав споживачів.
📅 Дата: 01.02
⏱ Час: 11:00 – 12:00
📹 Формат: онлайн (Zoom)
🌐 Мова: українська
❗ Участь безкоштовна.
❗ Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на захід обов’язкова.
❗ Після реєстрації Ви отримаєте підтвердження та посилання трансляції на вказаний email.