Нерухомість та будівництво

Послуги

Супроводження проєктів з будівництва об’єктів нерухомості

Консультування з питань фінансування у нерухомість

Консультування з питань управління нерухомістю

Структурування трансакцій з об’єктами нерухомості

Загальна інформація

Клієнтами нашої фірми в практиці нерухомості є будівельні компанії, девелопери, EPC-підрядники, банки, компанії рітейл сектора та приватні клієнти.

Наші юристи мають великий досвід проведення комплексних юридичних аудитів (Due diligence) нерухомості, структурування угод, оцінки ризиків під час придбання у власність об’єктів нерухомості та їх оренди, реєстрації прав власності на нерухоме майно.

Ми надаємо всебічну юридичну підтримку грінфілд та браунфілд проектам будівництва, структуруючи їх, супроводжуємо укладання FIDIC контрактів та отримання дозвільної документації.
Наші послуги включають також консультування з питань фінансування та оподаткування.

Ми пишаємося досвідом компанії у вирішенні суперечок, комплексному консультуванні щодо обтяжень нерухомості, зверненні стягнення на активи та продажу майна на аукціонах. Крім того, ми надаємо повну юридичну підтримку приватним клієнтам із придбання земельних ділянок, приватних будинків та квартир преміум класу.


Компанія Marshal Victory, яка входить до групи компаній GOLAW, спеціалізується на комплексному аналізі об’єктів рухомого та нерухомого майна з метою оцінки їх технічного стану та потенційного ризику для інвестора чи власника.

Олександр Мельник

Олександр Мельник

Партнер, керівник практики корпоративного права та M&A, адвокат

Досвід

 • Юридичний супровід продажу зернового елеваторного комплексу, на який було звернуто стягнення у результаті реструктуризації боргу

  GOLAW надала повний юридичний супровід продажу зернового елеваторного комплексу, на який EGAP було звернуто стягнення у результаті реструктуризації боргу української компанії, на користь швейцарського холдингу.

 • Юридичний супровід укладення договорів забезпечення (іпотека та застава) в рамках справи про реструктуризацію боргу

  Команда GOLAW забезпечила повний юридичний супровід укладення договорів забезпечення (іпотека та застава) між кредиторами – Export Guarantee and Insurance Corporation (EGAP) – Експортна гарантійна та страхова компанія в Чеській Республіці й Erste Abwicklungsanstalt та позичальниками – українською групою компаній, в рамках справи про реструктуризацію боргу загальною вартістю понад 70 мільйонів доларів США.

 • Юридичне консультування з питань оскарження відмови в отриманні дозволу на будівництво

  GOLAW надала всебічне юридичне консультування KBBP Management, провідній компанії з вироблення альтернативної енергії в Західній Україні, та її дочірній українській компанії ТОВ “Хмельницька біотопливна електростанція” з питань оскарження відмови в отриманні дозволу на будівництво.

 • Розробка, супроводження укладання, продовження, припинення, змінення договорів оренди

  Команда юристів GOLAW розробила та супроводжувала укладання, продовження, припинення, змінення договорів оренди площ, що орендуються Клієнтом Ubisoft Ukraine в Україні, включаючи супровід переговорів та консультування Клієнта з окремих питань оренди.

 • Повний юридичний супровід операції з купівлі комерційної нерухомості в центрі Києва

  Команда GOLAW забезпечила повний юридичний супровід операції з купівлі комерційної нерухомості в центрі Києва.

  Робота включала проведення юридичного аудиту офісного приміщення в Києві з подальшим наданням детального звіту Клієнту, розробку плану дій по угоді M&A, структурування та повний юридичний супровід угоди M&A, включаючи переговори, оформлення необхідних документів, організацію підписання документів угоди у нотаріуса та супровід під час реєстраційних дій.

 • Консультування щодо довгострокової оренди бізнес-центру

  Комплексний юридичний супровід Ubisoft Ukraine, дочірньої компанії відомої міжнародної IT-компанії, з питань зміни офісу української дочірньої компанії зі штатом понад 1000 осіб.

  Робота включала участь у переговорах та due diligence орендодавця та приміщення, розробку договірної документації (попередні та основні договори оренди, договори поруки тощо) для будівництва та довгострокової оренди бізнес-центру на 10 років, організацію підписання документів у нотаріуса.

Ключові юристи

Сергій Оберкович
 • Старший партнер, адвокат
Олександр Мельник
 • Партнер, керівник практики корпоративного права та M&A, адвокат
Знайти юриста

Відгуки

Галина Кочендова

Заступник директора відділу зі стягнення заборгованості
Export Guarantee and Insurance Corporation (EGAP)

Корпорація EGAP, яка забезпечує страхування кредитів від політичних та комерційних ризиків, пов’язаних з експортом товарів та послуг з Чеської Республіки, співпрацює з GOLAW протягом довгого часу. З 2015 року ми співпрацюємо дуже інтенсивно та дійсно цінуємо прогресивний підхід фірми до вирішення складних юридичних питань щодо стягнення заборгованості в Україні. Адвокати GOLAW дотримуються бізнес-орієнтованого підходу та завжди обирають виграшну стратегію, що допомогло нашій компанії ефективно вирішити всі питання. Саме завдяки такому підходу, банк, який є нашим клієнтом, звернув стягнення на заставне майно, яке було майже юридично втрачене через ряд незаконних дій боржника, та знаходиться на завершальному етапі повернення значної суми заборгованості.

Андрій Конко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

Компанія Oriflame у своїй діяльності завжди дотримується високих стандартів роботи та обслуговування наших клієнтів. Якість для нас э надзвичайно важливою, а тому ми обрали для себе юридичну фірму GOLAW – юристів, які на одній хвилі з нами. Команда практики податкового права GOLAW кожен раз зважено та експертно підходить до поставлених задач, які стоять перед Oriflame в Україні. Ми отримуємо якісне податкове консультування та користуємося їх супроводом податкових перевірок. Юристи фірми надавали професійну допомогу при оскарженні податкових повідомлень рішень завдяки чому всі штрафні санкції були успішно скасовані. Ми рекомендуємо GOLAW та, перевіривши неодноразово на собі, впевнені у якості, вчасності та експертності цієї команди.

Олексій Вільховий

CEO
Georgian International Energy Corporation

Юристи GOLAW глибоко обізнані в міжнародному правовому полі в поєднанні з особливостями українського законодавства, що надзвичайно важливо для іноземних компаній при виході на український ринок. Юристи фірми допомогли нам в розробці ефективної правової стратегії, що забезпечило запуск вчасний запуск проекту та в рамках запланованого бюджету.

Сергiй Дробишев

Генеральний директор групи компанiй
Inditex Ukraine Group of Companies

Звертаючись до фахiвцiв GOLAW, ми завжди впевненi в їх компетентностi та якостi правової пiдтримки.

Ганна Чичиль

Директор
GAP Ukraine

GOLAW – це юридичний радник, злагоджена командна робота якого допомогає нам вiдчувати, що наш бiзнес захищений i працює на позитивну перспективу.

Владислав Бурда

Президент компанії
RedHead Family Corporation

Вони дуже грамотнi юристи, приголомшливi фахiвцi у корпоративному та в кримiнальному правi. Я дуже рекомендую цих хлопцiв, цю компанiю. Вони творчi, активнi, креативнi — це абсолютно нове поколiння юристiв.

Артем Зубок

Фiнансовий директор
Red Bull Ukraine

Ми працюємо з юридичной фiрмою GOLAW вже досить довгий час, а тому з упевненiстю підтверджуємо її надiйну репутацiю, якiсне виконання роботи, а також клiєнтоорiєнтованiсть. Досвiд, знання i здiбностi фахiвцiв GOLAW вiдповiдають високому рiвню очiкувань нашої компанiї.

Булент Темель

Генеральний директор
Fiba Retail Ukraine

Ми користуємося послугами GOLAW задля вирішення різноманітних юридичних питань вже більше 7 років. Під керівництвом Валентина та Сергія GOLAW об’єднує команду справжніх професіоналів, які готові повністю проаналізувати потреби клієнта та знайти правильне вирішення проблем. Fiba Retail представлена в Україні двома брендами (Marks & Spencer and GAP) і ми маємо достатньо доказів аби стверджувати, що GOLAW допомогла нам вирішити усі наші юридичні питання. Тому, я із впевненістю можу сказати, що ми – задоволений клієнт.

Леся Курилко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

У Компанії Oriflame ми віримо, що запорукою досягнення кращих результатів є співпраця з людьми, які йдуть разом з нами у напрямку спільних цілей. Юристи GOLAW приділили багато часу аби досконально зрозуміти наш бізнес та культуру, що допомогло нам швидко та ефективно досягти бажаної мети. Ми цінуємо відповідальне ставлення фахівців GOLAW до роботи та чітку орієнтацію на досягнення успіху. Команда юридичної фірми GOLAW – це справжні професіонали, які завдяки своєму величезному досвіду допомагають нам вирішувати усі наші питання швидко та без зайвих витрат. Ми впевнені у GOLAW та високо цінуємо співпрацю з ними.

Ніл Рузерфорд

Директор проєктної розробики
Khmelnytsky Bio Power Plant (KBPP)

Від самого початку роботи з GOLAW, юридична підтримка фірми у сфері розвитку біопаливної електростанції була найвищої якості. Надані послуги включали в себе повний аналіз та консультування з різноманітних аспектів бізнесу та правового врегулювання. Юристи GOLAW супроводжували наш проект під час всіх стадій його розвитку, що було вкрай необхідним для досягнення успіху. Усі наші питання вирішувалися дуже швидко, а рівень наданих послуг відзначався відмінною якістю. Юристи фірми завжди знаходили позитивне вирішення всіх потенційних проблем.

Рубен Оганян

Керівник управління кредитних рисків
ProCredit Bank

Ми високо цінуємо професійні юридичні послуги GOLAW у представленні нашого банку як кредитора в Україні. GOLAW є ідеальним варіантом для тих, хто потребує підтримки у проведенні комплексних транскордонних трансакцій, у тому числі синдикованих кредитних ліній та операцій з проектного фінансування. Команда GOLAW дуже бізнес-орієнтована і націлена на отримання результату. З юристами фірми легко працювати, так як вони прислухаються до потреб клієнтів. Персональний підхід GOLAW у порівнянні з іншими юридичними фірмами – поза конкуренцією.

Віталій Вергелес

Генеральний директор
Хімагро Україна

Вже довгий час наша компанія рухається вперед та займає провідні позиції завдяки професійному персоналу та якісній підтримці команди юридичної фірми GOLAW. Можемо впевнено сказати, що бізнес нашої компанії захищений і готовий до будь-яких викликів. Зокрема, ми користуємося податковим консультуванням практики податкового права GOLAW та залучаємо юристів до супроводу та оскарження результатів податкових перевірок. Завдяки професійній роботі податкової практики GOLAW всі штрафні санкції, нараховані за результатами перевірок скасовуються. Крім того, юристи домагаються відшкодування нашій компанії витрат на правову допомогу. Ми впевнені, що для того, аби упереджувати будь-який ризик, потрібно діяти правильно, тому вибір юридичного консультанта ми зробили вірно.

Віталій Ванца

Генеральний директор
ТОВ «МЕРКАТОР МЕДІКАЛЬ»

ТОВ «Меркатор Медікаль» співпрацює з юридичною фірмою GOLAW вже більше 10-ти років. Команда фірми професійно покриває увесь перелік завдань та викликів, що стоять перед нашим бізнесом. Юристи працюють на випередження, продумуючи максимально успішний результат втілення кожного проекту. Зокрема, фірма якісно консультує «Меркатор Медікаль» щодо цілого спектру регуляторних питань, серед яких: сертифікація нашої продукції, супровід оцінки відповідності медичних та захисних виробів вимогам технічних регламентів та загальних питань обігу виробів медичного призначення на території України.

Новини

Квітневий дайджест новин

01 Травня 2024 Публікації

Квітневий дайджест новин

Читати
GOLAW знову здобула визнання у міжнародному рейтингу The Legal 500 EMEA 2024

02 Квітня 2024 Новини

GOLAW знову здобула визнання у міжнародному рейтингу The Legal 500 EMEA 2024

Читати
Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та енергетики

28 Лютого 2024 Публікації

Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та ...

Читати
GOLAW знову здобула визнання у міжнародному рейтингу The Legal 500 EMEA 2024

02 Квітня 2024 Новини

GOLAW знову здобула визнання у міжнародному рейтингу The Legal 500 EMEA 2024

Читати
Квітневий дайджест новин

01 Травня 2024 Публікації

Квітневий дайджест новин

Читати
Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та енергетики

28 Лютого 2024 Публікації

Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та ...

Читати
Уточнено регулювання принципу екстериторіальності щодо державної реєстрації нерухомого майна та юридичних осіб

04 Жовтня 2022 Публікації

Уточнено регулювання принципу екстериторіальності щодо державної реєстрації неру...

Читати
Усі публікації

ГОТОВІ ЙТИ ДАЛІ?

Будь ласка, оберіть необхідну Вам опцію нижче, аби завжди залишатись на зв’язку з GOLAW

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду.
Політика cookies Налаштування cookie

Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами політики конфіденційності та обробки персональних даних. Політика cookies.

Я даю згоду на обробку персональних даних відповідно до політики конфіденційності та обробки персональних даних

Я хочу отримувати розсилку

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду. Політика cookies Сховати налаштування

Дякуємо за довіру!

Ми отримали ваш запит на отримання консультації. Найближчим часом наші спеціалісти зв'яжуться з вами!

На головну
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку!

Відтепер ви завжди будете в курсі найважливіших законодавчих змін, актуальних експертних публікацій та анонсів подій!

На головну