Трудове право

Послуги

Консультування з трудових питань

Розробка документації з трудових питань

Супровід трудових спорів

Супровід перевірок контролюючих органів

Загальна інформація

Правове регулювання трудових відносин, вирішення трудових спорів є важливою зоною уваги будь-якого бізнесу. Ризик-менеджмент у сфері трудового комплаєнсу є потужним інструментом зменшення потенційних збитків в бізнесі. Ми маємо великий досвід в сфері трудового права, зайнятості та знаємо, як найкраще врегулювати питання взаємовідносин роботодавця із працівниками.

«Судочинство в Україні»  – новий інформаційний ресурс, створений для того, щоб допомогти бізнесу та всім зацікавленим сторонам краще зрозуміти основні тренди та тенденції судочинства за окремими напрямками.

Катерина Цвєткова

Катерина Цвєткова

Партнерка судової практики, адвокатка

 • Визнання
 • The Legal 500 EMEA 2023
 • Who's Who Legal 2022 - 2024

Досвід

 • Комплексний юридичний супровід міжнародного розробника комп’ютерних ігор з питань трудового права

  GOLAW надала комплексну юридичну допомогу з питань трудового права міжнародній компанії, яка займається розробкою комп’ютерних ігор. Зокрема, юристи GOLAW супроводжували зміну керівника української компанії, включаючи підготовку всіх необхідних документів, супровід припинення повноважень директора та реєстраційних дій щодо виключення підписанта з реєстру, а також оформлення відносин з новим керівником.

 • Представництво інтересів Клієнта у судових спорах за позовами Фонду соціального захисту інвалідів

  Адвокати GOLAW представили інтереси світового лідера у сфері роздрібної торгівлі одягом, у судових спорах за позовами Фонду соціального захисту інвалідів про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені. Юристи GOLAW довели дотримання Клієнтом вимог законодавства щодо працевлаштування інвалідів, в результаті чого суди повністю відмовили у задоволенні позовів.

 • Підготовка та впровадження повного комплексу внутрішніх документів з трудових питань

  Юристи GOLAW супроводжували розробку та впровадження повного комплексу внутрішніх документів з трудових питань (політики, інструкції, положення) для українського офісу однієї з найбільших світових фармацевтичних компаній.

 • Представництво інтересів Клієнта у ряді судових справ про визнання незаконними та скасування наказів про звільнення

  Команда GOLAW надала комплексну юридичну допомогу та представила  інтереси колишнього ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Амосової К. М. у ряді судових справ за позовами до Міністерства охорони здоров’я України про визнання незаконними та скасування чотирьох наказів про звільнення. Завдяки успішній роботі адвокатів GOLAW суди визнали всі чотири звільнення незаконними.

 • Представництво інтересів українських суддів у справах про незаконне звільнення

  Адвокати GOLAW захистили від незаконного звільнення українських суддів, які проходили оцінювання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (далі – ВККС). Юристи детально проаналізували процедуру кваліфікаційного оцінювання та допущені ВККС порушення. Внаслідок успішної роботи адвокатів GOLAW вперше в Україні створено прецедент, коли Вища рада правосуддя відмовила у задоволенні рекомендацій ВККС про звільнення судді.

  GOLAW також представляло інтереси українських суддів у Вищій раді правосуддя та у Верховному Суді у справах про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. В результаті успішної стратегії захисту визнано незаконними та скасовано ряд рішень Дисциплінарних палат про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

 • Консультування з питань виплат компенсацій топ-менеджменту

  GOLAW виступила юридичним радником Клієнта з питань виплат компенсацій топ-менеджменту української компанії, що є світовим виробником товарів для дому, засобів по догляду за здоров’ям та особистою гігієною, а також забезпечила консультування з податкових питань.

 • Представництво інтересів Клієнта, Marka Ukraine, в судовому спорі з колишнім працівником

  Адвокати GOLAW представили інтереси Клієнта, Marka Ukraine, в судовому спорі  з колишнім працівником. В результаті успішного представництва інтересів Клієнта сторони уклали мирову угоду, яка затверджена судом.

Ключові юристи

Д-р. Валентин Гвоздій
 • Керуючий партнер, адвокат, PhD
Катерина Манойленко
 • Партнерка, керівниця судової практики, адвокатка
Катерина Цвєткова
 • Партнерка судової практики, адвокатка
Анастасія Клян
 • Старша юристка, адвокатка
Наталія Матвійчук
 • Старша юристка, адвокатка
Олександр Мельник
 • Партнер, керівник практики корпоративного права та M&A, адвокат
Знайти юриста

Відгуки

Галина Кочендова

Заступник директора відділу зі стягнення заборгованості
Export Guarantee and Insurance Corporation (EGAP)

Корпорація EGAP, яка забезпечує страхування кредитів від політичних та комерційних ризиків, пов’язаних з експортом товарів та послуг з Чеської Республіки, співпрацює з GOLAW протягом довгого часу. З 2015 року ми співпрацюємо дуже інтенсивно та дійсно цінуємо прогресивний підхід фірми до вирішення складних юридичних питань щодо стягнення заборгованості в Україні. Адвокати GOLAW дотримуються бізнес-орієнтованого підходу та завжди обирають виграшну стратегію, що допомогло нашій компанії ефективно вирішити всі питання. Саме завдяки такому підходу, банк, який є нашим клієнтом, звернув стягнення на заставне майно, яке було майже юридично втрачене через ряд незаконних дій боржника, та знаходиться на завершальному етапі повернення значної суми заборгованості.

Андрій Конко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

Компанія Oriflame у своїй діяльності завжди дотримується високих стандартів роботи та обслуговування наших клієнтів. Якість для нас э надзвичайно важливою, а тому ми обрали для себе юридичну фірму GOLAW – юристів, які на одній хвилі з нами. Команда практики податкового права GOLAW кожен раз зважено та експертно підходить до поставлених задач, які стоять перед Oriflame в Україні. Ми отримуємо якісне податкове консультування та користуємося їх супроводом податкових перевірок. Юристи фірми надавали професійну допомогу при оскарженні податкових повідомлень рішень завдяки чому всі штрафні санкції були успішно скасовані. Ми рекомендуємо GOLAW та, перевіривши неодноразово на собі, впевнені у якості, вчасності та експертності цієї команди.

Олексій Вільховий

CEO
Georgian International Energy Corporation

Юристи GOLAW глибоко обізнані в міжнародному правовому полі в поєднанні з особливостями українського законодавства, що надзвичайно важливо для іноземних компаній при виході на український ринок. Юристи фірми допомогли нам в розробці ефективної правової стратегії, що забезпечило запуск вчасний запуск проекту та в рамках запланованого бюджету.

Сергiй Дробишев

Генеральний директор групи компанiй
Inditex Ukraine Group of Companies

Звертаючись до фахiвцiв GOLAW, ми завжди впевненi в їх компетентностi та якостi правової пiдтримки.

Ганна Чичиль

Директор
GAP Ukraine

GOLAW – це юридичний радник, злагоджена командна робота якого допомогає нам вiдчувати, що наш бiзнес захищений i працює на позитивну перспективу.

Владислав Бурда

Президент компанії
RedHead Family Corporation

Вони дуже грамотнi юристи, приголомшливi фахiвцi у корпоративному та в кримiнальному правi. Я дуже рекомендую цих хлопцiв, цю компанiю. Вони творчi, активнi, креативнi — це абсолютно нове поколiння юристiв.

Артем Зубок

Фiнансовий директор
Red Bull Ukraine

Ми працюємо з юридичной фiрмою GOLAW вже досить довгий час, а тому з упевненiстю підтверджуємо її надiйну репутацiю, якiсне виконання роботи, а також клiєнтоорiєнтованiсть. Досвiд, знання i здiбностi фахiвцiв GOLAW вiдповiдають високому рiвню очiкувань нашої компанiї.

Булент Темель

Генеральний директор
Fiba Retail Ukraine

Ми користуємося послугами GOLAW задля вирішення різноманітних юридичних питань вже більше 7 років. Під керівництвом Валентина та Сергія GOLAW об’єднує команду справжніх професіоналів, які готові повністю проаналізувати потреби клієнта та знайти правильне вирішення проблем. Fiba Retail представлена в Україні двома брендами (Marks & Spencer and GAP) і ми маємо достатньо доказів аби стверджувати, що GOLAW допомогла нам вирішити усі наші юридичні питання. Тому, я із впевненістю можу сказати, що ми – задоволений клієнт.

Леся Курилко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

У Компанії Oriflame ми віримо, що запорукою досягнення кращих результатів є співпраця з людьми, які йдуть разом з нами у напрямку спільних цілей. Юристи GOLAW приділили багато часу аби досконально зрозуміти наш бізнес та культуру, що допомогло нам швидко та ефективно досягти бажаної мети. Ми цінуємо відповідальне ставлення фахівців GOLAW до роботи та чітку орієнтацію на досягнення успіху. Команда юридичної фірми GOLAW – це справжні професіонали, які завдяки своєму величезному досвіду допомагають нам вирішувати усі наші питання швидко та без зайвих витрат. Ми впевнені у GOLAW та високо цінуємо співпрацю з ними.

Ніл Рузерфорд

Директор проєктної розробики
Khmelnytsky Bio Power Plant (KBPP)

Від самого початку роботи з GOLAW, юридична підтримка фірми у сфері розвитку біопаливної електростанції була найвищої якості. Надані послуги включали в себе повний аналіз та консультування з різноманітних аспектів бізнесу та правового врегулювання. Юристи GOLAW супроводжували наш проект під час всіх стадій його розвитку, що було вкрай необхідним для досягнення успіху. Усі наші питання вирішувалися дуже швидко, а рівень наданих послуг відзначався відмінною якістю. Юристи фірми завжди знаходили позитивне вирішення всіх потенційних проблем.

Рубен Оганян

Керівник управління кредитних рисків
ProCredit Bank

Ми високо цінуємо професійні юридичні послуги GOLAW у представленні нашого банку як кредитора в Україні. GOLAW є ідеальним варіантом для тих, хто потребує підтримки у проведенні комплексних транскордонних трансакцій, у тому числі синдикованих кредитних ліній та операцій з проектного фінансування. Команда GOLAW дуже бізнес-орієнтована і націлена на отримання результату. З юристами фірми легко працювати, так як вони прислухаються до потреб клієнтів. Персональний підхід GOLAW у порівнянні з іншими юридичними фірмами – поза конкуренцією.

Віталій Вергелес

Генеральний директор
Хімагро Україна

Вже довгий час наша компанія рухається вперед та займає провідні позиції завдяки професійному персоналу та якісній підтримці команди юридичної фірми GOLAW. Можемо впевнено сказати, що бізнес нашої компанії захищений і готовий до будь-яких викликів. Зокрема, ми користуємося податковим консультуванням практики податкового права GOLAW та залучаємо юристів до супроводу та оскарження результатів податкових перевірок. Завдяки професійній роботі податкової практики GOLAW всі штрафні санкції, нараховані за результатами перевірок скасовуються. Крім того, юристи домагаються відшкодування нашій компанії витрат на правову допомогу. Ми впевнені, що для того, аби упереджувати будь-який ризик, потрібно діяти правильно, тому вибір юридичного консультанта ми зробили вірно.

Віталій Ванца

Генеральний директор
ТОВ «МЕРКАТОР МЕДІКАЛЬ»

ТОВ «Меркатор Медікаль» співпрацює з юридичною фірмою GOLAW вже більше 10-ти років. Команда фірми професійно покриває увесь перелік завдань та викликів, що стоять перед нашим бізнесом. Юристи працюють на випередження, продумуючи максимально успішний результат втілення кожного проекту. Зокрема, фірма якісно консультує «Меркатор Медікаль» щодо цілого спектру регуляторних питань, серед яких: сертифікація нашої продукції, супровід оцінки відповідності медичних та захисних виробів вимогам технічних регламентів та загальних питань обігу виробів медичного призначення на території України.

Новини

Травневий дайджест новин

04 Червня 2024 Публікації

Травневий дайджест новин

Читати
Квітневий дайджест новин

01 Травня 2024 Публікації

Квітневий дайджест новин

Читати
ONLINE-ЛЕКЦІЯ. Звільнення в умовах війни: практичні аспекти 🔴 відеозапис вебінару

17 Квітня 2024 Публікації

ONLINE-ЛЕКЦІЯ. Звільнення в умовах війни: практичні аспекти 🔴 відеозапис вебінар...

Читати
ONLINE-ЛЕКЦІЯ. Звільнення в умовах війни: практичні аспекти

11 Березня 2024 Івенти

ONLINE-ЛЕКЦІЯ. Звільнення в умовах війни: практичні аспекти

Читати
Військовий облік жінок: що потрібно знати

04 Жовтня 2023 Івенти

Військовий облік жінок: що потрібно знати

Читати
Березневий дайджест новин

03 Квітня 2024 Новини

Березневий дайджест новин

Читати
GOLAW знову здобула визнання у міжнародному рейтингу The Legal 500 EMEA 2024

02 Квітня 2024 Новини

GOLAW знову здобула визнання у міжнародному рейтингу The Legal 500 EMEA 2024

Читати
Підбірка статей команди юристів GOLAW за грудень

28 Грудня 2023 Новини

Підбірка статей команди юристів GOLAW за грудень

Читати
Травневий дайджест новин

04 Червня 2024 Публікації

Травневий дайджест новин

Читати
Квітневий дайджест новин

01 Травня 2024 Публікації

Квітневий дайджест новин

Читати
ONLINE-ЛЕКЦІЯ. Звільнення в умовах війни: практичні аспекти 🔴 відеозапис вебінару

17 Квітня 2024 Публікації

ONLINE-ЛЕКЦІЯ. Звільнення в умовах війни: практичні аспекти 🔴 відеозапис вебінар...

Читати
Усі публікації

ГОТОВІ ЙТИ ДАЛІ?

Будь ласка, оберіть необхідну Вам опцію нижче, аби завжди залишатись на зв’язку з GOLAW

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду.
Політика cookies Налаштування cookie

Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами політики конфіденційності та обробки персональних даних. Політика cookies.

Я даю згоду на обробку персональних даних відповідно до політики конфіденційності та обробки персональних даних

Я хочу отримувати розсилку

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду. Політика cookies Сховати налаштування

Дякуємо за довіру!

Ми отримали ваш запит на отримання консультації. Найближчим часом наші спеціалісти зв'яжуться з вами!

На головну
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку!

Відтепер ви завжди будете в курсі найважливіших законодавчих змін, актуальних експертних публікацій та анонсів подій!

На головну