Трудове право

Послуги

Консультування з трудових питань

Розробка документації з трудових питань

Супровід трудових спорів

Супровід перевірок контролюючих органів

Загальна інформація

Правове регулювання трудових відносин, вирішення трудових спорів є важливою зоною уваги будь-якого бізнесу. Ризик-менеджмент у сфері трудового комплаєнсу є потужним інструментом зменшення потенційних збитків в бізнесі. Ми маємо великий досвід в сфері трудового права, зайнятості та знаємо, як найкраще врегулювати питання взаємовідносин роботодавця із працівниками.

«Судочинство в Україні»  – новий інформаційний ресурс, створений для того, щоб допомогти бізнесу та всім зацікавленим сторонам краще зрозуміти основні тренди та тенденції судочинства за окремими напрямками.

Катерина Цвєткова

Катерина Цвєткова

Партнер, адвокат

 • Визнання та досягнення
 • The Legal 500 EMEA 2023
 • Who's Who Legal 2022

Досвід

 • Комплексний юридичний супровід міжнародного розробника комп’ютерних ігор з питань трудового права

  GOLAW надала комплексну юридичну допомогу з питань трудового права міжнародній компанії, яка займається розробкою комп’ютерних ігор. Зокрема, юристи GOLAW супроводжували зміну керівника української компанії, включаючи підготовку всіх необхідних документів, супровід припинення повноважень директора та реєстраційних дій щодо виключення підписанта з реєстру, а також оформлення відносин з новим керівником.

 • Представництво інтересів Клієнта у судових спорах за позовами Фонду соціального захисту інвалідів

  Адвокати GOLAW представили інтереси світового лідера у сфері роздрібної торгівлі одягом, у судових спорах за позовами Фонду соціального захисту інвалідів про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені. Юристи GOLAW довели дотримання Клієнтом вимог законодавства щодо працевлаштування інвалідів, в результаті чого суди повністю відмовили у задоволенні позовів.

 • Підготовка та впровадження повного комплексу внутрішніх документів з трудових питань

  Юристи GOLAW супроводжували розробку та впровадження повного комплексу внутрішніх документів з трудових питань (політики, інструкції, положення) для українського офісу однієї з найбільших світових фармацевтичних компаній.

 • Представництво інтересів Клієнта у ряді судових справ про визнання незаконними та скасування наказів про звільнення

  Команда GOLAW надала комплексну юридичну допомогу та представила  інтереси колишнього ректора Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Амосової К. М. у ряді судових справ за позовами до Міністерства охорони здоров’я України про визнання незаконними та скасування чотирьох наказів про звільнення. Завдяки успішній роботі адвокатів GOLAW суди визнали всі чотири звільнення незаконними.

 • Представництво інтересів українських суддів у справах про незаконне звільнення

  Адвокати GOLAW захистили від незаконного звільнення українських суддів, які проходили оцінювання Вищою кваліфікаційною комісією суддів України (далі – ВККС). Юристи детально проаналізували процедуру кваліфікаційного оцінювання та допущені ВККС порушення. Внаслідок успішної роботи адвокатів GOLAW вперше в Україні створено прецедент, коли Вища рада правосуддя відмовила у задоволенні рекомендацій ВККС про звільнення судді.

  GOLAW також представляло інтереси українських суддів у Вищій раді правосуддя та у Верховному Суді у справах про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. В результаті успішної стратегії захисту визнано незаконними та скасовано ряд рішень Дисциплінарних палат про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

 • Консультування з питань виплат компенсацій топ-менеджменту

  GOLAW виступила юридичним радником Клієнта з питань виплат компенсацій топ-менеджменту української компанії, що є світовим виробником товарів для дому, засобів по догляду за здоров’ям та особистою гігієною, а також забезпечила консультування з податкових питань.

 • Представництво інтересів Клієнта, Marka Ukraine, в судовому спорі з колишнім працівником

  Адвокати GOLAW представили інтереси Клієнта, Marka Ukraine, в судовому спорі  з колишнім працівником. В результаті успішного представництва інтересів Клієнта сторони уклали мирову угоду, яка затверджена судом.

Ключові юристи

Д-р. Валентин Гвоздій
 • Керуючий партнер, адвокат, PhD
Катерина Манойленко
 • Партнер, керівник практики вирішення судових спорів, адвокат
Анастасія Клян
 • Старший юрист, адвокат
Наталія Матвійчук
 • Старший юрист, адвокат
Олександр Мельник
 • Партнер, керівник практики корпоративного права та M&A, адвокат
Знайти юриста

Відгуки

Галина Кочендова

Заступник директора відділу зі стягнення заборгованості
Export Guarantee and Insurance Corporation (EGAP)

Корпорація EGAP, яка забезпечує страхування кредитів від політичних та комерційних ризиків, пов’язаних з експортом товарів та послуг з Чеської Республіки, співпрацює з GOLAW протягом довгого часу. З 2015 року ми співпрацюємо дуже інтенсивно та дійсно цінуємо прогресивний підхід фірми до вирішення складних юридичних питань щодо стягнення заборгованості в Україні. Адвокати GOLAW дотримуються бізнес-орієнтованого підходу та завжди обирають виграшну стратегію, що допомогло нашій компанії ефективно вирішити всі питання. Саме завдяки такому підходу, банк, який є нашим клієнтом, звернув стягнення на заставне майно, яке було майже юридично втрачене через ряд незаконних дій боржника, та знаходиться на завершальному етапі повернення значної суми заборгованості.

Андрій Конко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

Компанія Oriflame у своїй діяльності завжди дотримується високих стандартів роботи та обслуговування наших клієнтів. Якість для нас э надзвичайно важливою, а тому ми обрали для себе юридичну фірму GOLAW – юристів, які на одній хвилі з нами. Команда практики податкового права GOLAW кожен раз зважено та експертно підходить до поставлених задач, які стоять перед Oriflame в Україні. Ми отримуємо якісне податкове консультування та користуємося їх супроводом податкових перевірок. Юристи фірми надавали професійну допомогу при оскарженні податкових повідомлень рішень завдяки чому всі штрафні санкції були успішно скасовані. Ми рекомендуємо GOLAW та, перевіривши неодноразово на собі, впевнені у якості, вчасності та експертності цієї команди.

Олексій Вільховий

CEO
Georgian International Energy Corporation

Юристи GOLAW глибоко обізнані в міжнародному правовому полі в поєднанні з особливостями українського законодавства, що надзвичайно важливо для іноземних компаній при виході на український ринок. Юристи фірми допомогли нам в розробці ефективної правової стратегії, що забезпечило запуск вчасний запуск проекту та в рамках запланованого бюджету.

Сергiй Дробишев

Генеральний директор групи компанiй
Inditex Ukraine Group of Companies

Звертаючись до фахiвцiв GOLAW, ми завжди впевненi в їх компетентностi та якостi правової пiдтримки.

Ганна Чичиль

Директор
GAP Ukraine

GOLAW – це юридичний радник, злагоджена командна робота якого допомогає нам вiдчувати, що наш бiзнес захищений i працює на позитивну перспективу.

Владислав Бурда

Президент компанії
RedHead Family Corporation

Вони дуже грамотнi юристи, приголомшливi фахiвцi у корпоративному та в кримiнальному правi. Я дуже рекомендую цих хлопцiв, цю компанiю. Вони творчi, активнi, креативнi — це абсолютно нове поколiння юристiв.

Артем Зубок

Фiнансовий директор
Red Bull Ukraine

Ми працюємо з юридичной фiрмою GOLAW вже досить довгий час, а тому з упевненiстю підтверджуємо її надiйну репутацiю, якiсне виконання роботи, а також клiєнтоорiєнтованiсть. Досвiд, знання i здiбностi фахiвцiв GOLAW вiдповiдають високому рiвню очiкувань нашої компанiї.

Булент Темель

Генеральний директор
Fiba Retail Ukraine

Ми користуємося послугами GOLAW задля вирішення різноманітних юридичних питань вже більше 7 років. Під керівництвом Валентина та Сергія GOLAW об’єднує команду справжніх професіоналів, які готові повністю проаналізувати потреби клієнта та знайти правильне вирішення проблем. Fiba Retail представлена в Україні двома брендами (Marks & Spencer and GAP) і ми маємо достатньо доказів аби стверджувати, що GOLAW допомогла нам вирішити усі наші юридичні питання. Тому, я із впевненістю можу сказати, що ми – задоволений клієнт.

Леся Курилко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

У Компанії Oriflame ми віримо, що запорукою досягнення кращих результатів є співпраця з людьми, які йдуть разом з нами у напрямку спільних цілей. Юристи GOLAW приділили багато часу аби досконально зрозуміти наш бізнес та культуру, що допомогло нам швидко та ефективно досягти бажаної мети. Ми цінуємо відповідальне ставлення фахівців GOLAW до роботи та чітку орієнтацію на досягнення успіху. Команда юридичної фірми GOLAW – це справжні професіонали, які завдяки своєму величезному досвіду допомагають нам вирішувати усі наші питання швидко та без зайвих витрат. Ми впевнені у GOLAW та високо цінуємо співпрацю з ними.

Ніл Рузерфорд

Директор проєктної розробики
Khmelnytsky Bio Power Plant (KBPP)

Від самого початку роботи з GOLAW, юридична підтримка фірми у сфері розвитку біопаливної електростанції була найвищої якості. Надані послуги включали в себе повний аналіз та консультування з різноманітних аспектів бізнесу та правового врегулювання. Юристи GOLAW супроводжували наш проект під час всіх стадій його розвитку, що було вкрай необхідним для досягнення успіху. Усі наші питання вирішувалися дуже швидко, а рівень наданих послуг відзначався відмінною якістю. Юристи фірми завжди знаходили позитивне вирішення всіх потенційних проблем.

Рубен Оганян

Керівник управління кредитних рисків
ProCredit Bank

Ми високо цінуємо професійні юридичні послуги GOLAW у представленні нашого банку як кредитора в Україні. GOLAW є ідеальним варіантом для тих, хто потребує підтримки у проведенні комплексних транскордонних трансакцій, у тому числі синдикованих кредитних ліній та операцій з проектного фінансування. Команда GOLAW дуже бізнес-орієнтована і націлена на отримання результату. З юристами фірми легко працювати, так як вони прислухаються до потреб клієнтів. Персональний підхід GOLAW у порівнянні з іншими юридичними фірмами – поза конкуренцією.

Віталій Вергелес

Генеральний директор
Хімагро Україна

Вже довгий час наша компанія рухається вперед та займає провідні позиції завдяки професійному персоналу та якісній підтримці команди юридичної фірми GOLAW. Можемо впевнено сказати, що бізнес нашої компанії захищений і готовий до будь-яких викликів. Зокрема, ми користуємося податковим консультуванням практики податкового права GOLAW та залучаємо юристів до супроводу та оскарження результатів податкових перевірок. Завдяки професійній роботі податкової практики GOLAW всі штрафні санкції, нараховані за результатами перевірок скасовуються. Крім того, юристи домагаються відшкодування нашій компанії витрат на правову допомогу. Ми впевнені, що для того, аби упереджувати будь-який ризик, потрібно діяти правильно, тому вибір юридичного консультанта ми зробили вірно.

Віталій Ванца

Генеральний директор
ТОВ «МЕРКАТОР МЕДІКАЛЬ»

ТОВ «Меркатор Медікаль» співпрацює з юридичною фірмою GOLAW вже більше 10-ти років. Команда фірми професійно покриває увесь перелік завдань та викликів, що стоять перед нашим бізнесом. Юристи працюють на випередження, продумуючи максимально успішний результат втілення кожного проекту. Зокрема, фірма якісно консультує «Меркатор Медікаль» щодо цілого спектру регуляторних питань, серед яких: сертифікація нашої продукції, супровід оцінки відповідності медичних та захисних виробів вимогам технічних регламентів та загальних питань обігу виробів медичного призначення на території України.

Події та аналітика

Удосконалення порядку бронювання військовозобов'язаних працівників

15 Серпня 2023 Публікації

Удосконалення порядку бронювання військовозобов'язаних працівників

Читати
Адвокати GOLAW отримали найвищу відзнаку міжнародного рейтингу Who’s Who Legal – Global Leader 2023

26 Липня 2023 Новини

Адвокати GOLAW отримали найвищу відзнаку міжнародного рейтингу Who’s Who Legal –...

Читати
Відтепер Держпраці може скасовувати накази про призупинення дії трудових договорів

06 Червня 2023 Публікації

Відтепер Держпраці може скасовувати накази про призупинення дії трудових договор...

Читати
Адвокати GOLAW отримали найвищу відзнаку міжнародного рейтингу Who’s Who Legal – Global Leader 2023

26 Липня 2023 Новини

Адвокати GOLAW отримали найвищу відзнаку міжнародного рейтингу Who’s Who Legal –...

Читати
Адвокати GOLAW Катерина Цвєткова та Наталія Матвійчук взяли участь у Круглому столі трудового комітету НААУ

17 Січня 2023 Новини

Адвокати GOLAW Катерина Цвєткова та Наталія Матвійчук взяли участь у Круглому ст...

Читати
🔥 🔥 🔥 GOLAW увійшла в п’ятірку кращих юридичних фірм України

08 Грудня 2022 Новини

🔥 🔥 🔥 GOLAW увійшла в п’ятірку кращих юридичних фірм України

Читати
Удосконалення порядку бронювання військовозобов'язаних працівників

15 Серпня 2023 Публікації

Удосконалення порядку бронювання військовозобов'язаних працівників

Читати
Відтепер Держпраці може скасовувати накази про призупинення дії трудових договорів

06 Червня 2023 Публікації

Відтепер Держпраці може скасовувати накази про призупинення дії трудових договор...

Читати
Прийняття працівника без військових документів: ризики для роботодавця

23 Травня 2023 Публікації

Прийняття працівника без військових документів: ризики для роботодавця

Читати
Всі публікації

ГОТОВІ ЙТИ ДАЛІ?

Будь ласка, оберіть необхідну Вам опцію нижче, аби завжди залишатись на зв’язку з GOLAW

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду.
Політика cookies Налаштування cookie

Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами політики конфіденційності та обробки персональних даних. Політика cookies.

Я даю згоду на обробку персональних даних відповідно до політики конфіденційності та обробки персональних даних

Я хочу отримувати розсилку

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду. Політика cookies Сховати налаштування

Дякуємо!

Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.

Незабаром ви отримаєте лист із підтвердженням на електронну пошту.

На головну