Новини

01.06.2017 Вихідний не рахується: платникам податків продовжено строки оскарження податкового рішення

У березні 2017 року Вищим адміністративним судом України (далі – ВАСУ) було прийнято дві ухвали, якими встановлено позитивну для платників податків практику щодо використання граничних строків при поданні скарги на вимогу про сплату єдиного внеску та при сплаті податкових зобов’язань.

29.05.2017 Третейське застереження зберігає свою юридичну силу у випадку, коли основний договір розірвано сторонами - ВГСУ

Третейська угода нерозривно пов'язана з основними правовідносинами між сторонами і розповсюджує свою силу тільки на спори, які виникли чи можуть виникнути з основних правовідносин.

Архів новин

Керівна команда

Валентин Гвоздій Валентин Гвоздій
Керуючий партнер
Сергій Оберкович Сергій Оберкович
Старший партнер
Наша команда

Віртуальний тур

Ми пишаємося нашими офісами і робимо все можливе, щоб наші гості почували себе комфортно, так само, як і наші співробітники.

Офіс у КиєвіОфіс у Одесі

Довіра клієнтів – найбільша перевага, яка дозволяє фірмі впевнено дивитися вперед. Відповідати потребам та вимогам тих, хто довіряє нам свій бізнес – наша першочергова задача

Ключові факти

Команда юридичної фірми «Гвоздій та Оберкович» користується довірою клієнтів та є визнаним лідером ринку юридичних послуг України. Ми пишаємося тим, що нас називають динамічною та ефективною юридичною фірмою. Висока якість та чітке дотримання строків виконання клієнтських запитів в поєднанні з раціональністю та практичністю рішень – є стандартом нашої роботи. Інтереси клієнтів є нашим найвищим пріоритетом.

Юридична фірма «Гвоздій та Оберкович» надає повний спектр юридичних послуг як національним, так і іноземним клієнтам у різних галузях економіки. Міжнародні та національні дослідження і рейтингові програми, які базуються на опитуванні клієнтів щодо рівня задоволеності юридичними послугами, підтверджують провідні позиції нашої фірми.

Юридична фірма «Гвоздій та Оберкович» ефективно поєднує відмінне знання і глибоке розуміння українського законодавства, багаторічну юридичну практику та беззаперечне дотримання кращих світових стандартів надання юридичних послуг.

Як правникам нам небайдужий стан та перспективи розвитку юридичної професії та адвокатської діяльності в Україні. Ми прагнемо до впровадження фундаментальних вимог довіри до професії, підвищення кваліфікації, застосування та дотримання фахових етичних норм. Юристи нашої фірми є активними учасниками Асоціації адвокатів УкраїниАсоціації правників України. Співпраця з колегами, законотворцями та державними органами у складі профільних комітетів з питань реформування законодавства дає можливість нашим юристам брати активну участь в розробці правових інструментів та їх адаптації до міжнародних стандартів.