Відновлювальна енергетика

Послуги

Юридичний супровід угод злиття та поглинання

Проєктний консалтинг

Повний супровід регуляторних питань

Вирішення спорів у сфері енергетики

Загальна інформація

Сектор відновлюваної енергетики в Україні швидко розвивається завдяки стимулам, що надані державою.

Ми сприяємо досягненню цілей стосовно частки відновлюваних джерел енергії в загальному обсязі поставок електроенергії в Україні, надаючи повний спектр юридичних послуг, які можуть знадобитися учасникам ринку.

GOLAW консультує інвесторів, розробників та EPC-контракторів, виробників зеленої енергії та фінансові установи стосовно правильного трактування та застосування нормативно-правової бази для реалізації проектів із зеленої енергетики. Водночас ми просуваємо сектор відновлюваної енергетики України та сприяємо встановленню зв’язків між міжнародними, іноземними інвесторами та місцевими розробниками.

Основною перевагою фірми є транскордонна орієнтація нашої діяльності, тому юристи GOLAW мають великий досвід співпраці з українськими та міжнародними бізнес-компаніями у розробці сонячних, вітрових електростанцій та електростанцій, що працюють на біомасі, включаючи підтримку при придбанні обладнання. Команда практики відновлюваної енергетики постійно консультує виробників енергії у їх повсякденній операційній діяльності.

Д-р. Валентин Гвоздій

Д-р. Валентин Гвоздій

Керуючий партнер, адвокат, PhD

 • Визнання
 • The Legal 500 EMEA 2023
 • Who’s Who Legal 2022

Досвід

 • GIEC: сонячна електростанція потужністю 22 МВт у Сумській області

  Надання юридичної підтримки Грузинській міжнародній енергетичній корпорації, дочірній компанії найбільшого промислового холдингу Грузії Georgian Industrial Group, щодо придбання акцій холдингової компанії для розробки в Сумській області сонячної електростанції потужністю 22 МВт. Юридичний супровід переговорів щодо транзакційних документів, складання контрактів EPC, угод з продажу електроенергії,   також консультування щодо фінансування проекту , питань нерухомості та супутніх регуляторних питань.

 • Kundan Group: сонячна електростанція потужністю 10 МВт у Дніпровській області

  Забезпечення юридичною підтримкою Kundan Group, одного з найбільших промислових холдингів Індії, з диверсифікованим портфелем бізнесу, в проведенні due diligence  та консультування з питань придбання акцій холдингової компанії для розвитку сонячної електростанції потужністю 10 МВт у Дніпровській області. Команда юристів GOLAW супроводжували переговори клієнта  щодо транзакційних документів при складанні договорів EPC, консультували  стосовно  фінансування проекту та питань нерухомості, включаючи регуляторні, що виникли в рамках угод. Юридичний супровід укладення договорів  купівлі -продажу електроенергії з гарантованим покупцем, державним підприємством.

 • TIU Canada: належна перевірка чотирьох сонячних електростанцій загальною потужністю 54,3 МВт

  Юридичне консультування TIU Canada, дочірньої компанії Refraction Asset Management, Канадського інвестиційного фонду, щодо додаткової перевірки чотирьох сонячних електростанцій загальною потужністю 54,3 МВт та проведення комплексного юридичного аналізу стосовно питань виділення землі.

  ТОВ “Екотехнік Нікополь” (TIU Canada)

  Консультування та юридичне представництво інтересів ТОВ “Екотехнік Нікополь”, одного з провідних виробників альтернативної енергії,  у судових процесах проти ДТЕК, холдингової компанії в енергетичному секторі, та ПрАТ «Національна енергетична компанія «Укренерго»»  щодо відключення сонячної станції від електричної мережі.

 • Хмельницький завод біоенергетики: будівництво електростанції на біомасі потужністю 46 МВт у Хмельницькій області

  Повна юридична підтримка реалізації проекту клієнта щодо будівництва електростанції на біомасі потужністю 46 МВт. Cупровід переговорів з керівництвом KBPP, групи ірландських інвесторів, в укладанні договорів EPC та O&M з датською компанією BWSC відповідно до стандартів FIDIC, а також угод про приєднання електромережі до електростанції з регіональним енергетичним оператором та погодження угоди про приєднання до мережі з державним оператором інтегрованої енергосистеми України. Сьогодні дана електростанція на біомасі є пілотною та найбільшою в Україні з огляду на об’єм необхідних інвестицій для її реалізації та потужностей електростанції.

Ключові юристи

Олександр Мельник
 • Партнер, керівник практики корпоративного права та M&A, адвокат
Знайти юриста

Відгуки

Галина Кочендова

Заступник директора відділу зі стягнення заборгованості
Export Guarantee and Insurance Corporation (EGAP)

Корпорація EGAP, яка забезпечує страхування кредитів від політичних та комерційних ризиків, пов’язаних з експортом товарів та послуг з Чеської Республіки, співпрацює з GOLAW протягом довгого часу. З 2015 року ми співпрацюємо дуже інтенсивно та дійсно цінуємо прогресивний підхід фірми до вирішення складних юридичних питань щодо стягнення заборгованості в Україні. Адвокати GOLAW дотримуються бізнес-орієнтованого підходу та завжди обирають виграшну стратегію, що допомогло нашій компанії ефективно вирішити всі питання. Саме завдяки такому підходу, банк, який є нашим клієнтом, звернув стягнення на заставне майно, яке було майже юридично втрачене через ряд незаконних дій боржника, та знаходиться на завершальному етапі повернення значної суми заборгованості.

Андрій Конко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

Компанія Oriflame у своїй діяльності завжди дотримується високих стандартів роботи та обслуговування наших клієнтів. Якість для нас э надзвичайно важливою, а тому ми обрали для себе юридичну фірму GOLAW – юристів, які на одній хвилі з нами. Команда практики податкового права GOLAW кожен раз зважено та експертно підходить до поставлених задач, які стоять перед Oriflame в Україні. Ми отримуємо якісне податкове консультування та користуємося їх супроводом податкових перевірок. Юристи фірми надавали професійну допомогу при оскарженні податкових повідомлень рішень завдяки чому всі штрафні санкції були успішно скасовані. Ми рекомендуємо GOLAW та, перевіривши неодноразово на собі, впевнені у якості, вчасності та експертності цієї команди.

Олексій Вільховий

CEO
Georgian International Energy Corporation

Юристи GOLAW глибоко обізнані в міжнародному правовому полі в поєднанні з особливостями українського законодавства, що надзвичайно важливо для іноземних компаній при виході на український ринок. Юристи фірми допомогли нам в розробці ефективної правової стратегії, що забезпечило запуск вчасний запуск проекту та в рамках запланованого бюджету.

Сергiй Дробишев

Генеральний директор групи компанiй
Inditex Ukraine Group of Companies

Звертаючись до фахiвцiв GOLAW, ми завжди впевненi в їх компетентностi та якостi правової пiдтримки.

Ганна Чичиль

Директор
GAP Ukraine

GOLAW – це юридичний радник, злагоджена командна робота якого допомогає нам вiдчувати, що наш бiзнес захищений i працює на позитивну перспективу.

Владислав Бурда

Президент компанії
RedHead Family Corporation

Вони дуже грамотнi юристи, приголомшливi фахiвцi у корпоративному та в кримiнальному правi. Я дуже рекомендую цих хлопцiв, цю компанiю. Вони творчi, активнi, креативнi — це абсолютно нове поколiння юристiв.

Артем Зубок

Фiнансовий директор
Red Bull Ukraine

Ми працюємо з юридичной фiрмою GOLAW вже досить довгий час, а тому з упевненiстю підтверджуємо її надiйну репутацiю, якiсне виконання роботи, а також клiєнтоорiєнтованiсть. Досвiд, знання i здiбностi фахiвцiв GOLAW вiдповiдають високому рiвню очiкувань нашої компанiї.

Булент Темель

Генеральний директор
Fiba Retail Ukraine

Ми користуємося послугами GOLAW задля вирішення різноманітних юридичних питань вже більше 7 років. Під керівництвом Валентина та Сергія GOLAW об’єднує команду справжніх професіоналів, які готові повністю проаналізувати потреби клієнта та знайти правильне вирішення проблем. Fiba Retail представлена в Україні двома брендами (Marks & Spencer and GAP) і ми маємо достатньо доказів аби стверджувати, що GOLAW допомогла нам вирішити усі наші юридичні питання. Тому, я із впевненістю можу сказати, що ми – задоволений клієнт.

Леся Курилко

Фінансовий директор
Oriflame Ukraine

У Компанії Oriflame ми віримо, що запорукою досягнення кращих результатів є співпраця з людьми, які йдуть разом з нами у напрямку спільних цілей. Юристи GOLAW приділили багато часу аби досконально зрозуміти наш бізнес та культуру, що допомогло нам швидко та ефективно досягти бажаної мети. Ми цінуємо відповідальне ставлення фахівців GOLAW до роботи та чітку орієнтацію на досягнення успіху. Команда юридичної фірми GOLAW – це справжні професіонали, які завдяки своєму величезному досвіду допомагають нам вирішувати усі наші питання швидко та без зайвих витрат. Ми впевнені у GOLAW та високо цінуємо співпрацю з ними.

Ніл Рузерфорд

Директор проєктної розробики
Khmelnytsky Bio Power Plant (KBPP)

Від самого початку роботи з GOLAW, юридична підтримка фірми у сфері розвитку біопаливної електростанції була найвищої якості. Надані послуги включали в себе повний аналіз та консультування з різноманітних аспектів бізнесу та правового врегулювання. Юристи GOLAW супроводжували наш проект під час всіх стадій його розвитку, що було вкрай необхідним для досягнення успіху. Усі наші питання вирішувалися дуже швидко, а рівень наданих послуг відзначався відмінною якістю. Юристи фірми завжди знаходили позитивне вирішення всіх потенційних проблем.

Рубен Оганян

Керівник управління кредитних рисків
ProCredit Bank

Ми високо цінуємо професійні юридичні послуги GOLAW у представленні нашого банку як кредитора в Україні. GOLAW є ідеальним варіантом для тих, хто потребує підтримки у проведенні комплексних транскордонних трансакцій, у тому числі синдикованих кредитних ліній та операцій з проектного фінансування. Команда GOLAW дуже бізнес-орієнтована і націлена на отримання результату. З юристами фірми легко працювати, так як вони прислухаються до потреб клієнтів. Персональний підхід GOLAW у порівнянні з іншими юридичними фірмами – поза конкуренцією.

Віталій Вергелес

Генеральний директор
Хімагро Україна

Вже довгий час наша компанія рухається вперед та займає провідні позиції завдяки професійному персоналу та якісній підтримці команди юридичної фірми GOLAW. Можемо впевнено сказати, що бізнес нашої компанії захищений і готовий до будь-яких викликів. Зокрема, ми користуємося податковим консультуванням практики податкового права GOLAW та залучаємо юристів до супроводу та оскарження результатів податкових перевірок. Завдяки професійній роботі податкової практики GOLAW всі штрафні санкції, нараховані за результатами перевірок скасовуються. Крім того, юристи домагаються відшкодування нашій компанії витрат на правову допомогу. Ми впевнені, що для того, аби упереджувати будь-який ризик, потрібно діяти правильно, тому вибір юридичного консультанта ми зробили вірно.

Віталій Ванца

Генеральний директор
ТОВ «МЕРКАТОР МЕДІКАЛЬ»

ТОВ «Меркатор Медікаль» співпрацює з юридичною фірмою GOLAW вже більше 10-ти років. Команда фірми професійно покриває увесь перелік завдань та викликів, що стоять перед нашим бізнесом. Юристи працюють на випередження, продумуючи максимально успішний результат втілення кожного проекту. Зокрема, фірма якісно консультує «Меркатор Медікаль» щодо цілого спектру регуляторних питань, серед яких: сертифікація нашої продукції, супровід оцінки відповідності медичних та захисних виробів вимогам технічних регламентів та загальних питань обігу виробів медичного призначення на території України.

Новини

Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та енергетики

28 Лютого 2024 Публікації

Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та ...

Читати
Судові спори у сфері зеленої енергетики: актуальна практика

08 Лютого 2024 Публікації

Судові спори у сфері зеленої енергетики: актуальна практика

Читати
GOLAW взяла участь у форумі Solidarity Arbitration and Mediation Days 2023

16 Грудня 2023 Новини

GOLAW взяла участь у форумі Solidarity Arbitration and Mediation Days 2023

Читати
Законопроект 9011-д та деякі аспекти його впливу на чинне законодавство в сфері альтернативної енергетики

18 Липня 2023 Energy Alert

Законопроект 9011-д та деякі аспекти його впливу на чинне законодавство в сфері ...

Читати
Ринок електроенергії Швеції: виклики та можливості

19 Вересня 2022 Energy Alert

Ринок електроенергії Швеції: виклики та можливості

Читати
GOLAW взяла участь у форумі Solidarity Arbitration and Mediation Days 2023

16 Грудня 2023 Новини

GOLAW взяла участь у форумі Solidarity Arbitration and Mediation Days 2023

Читати
REMIT в Україні та подовження строку дії технічних умов для виробників з ВДЕ

20 Червня 2023 Новини

REMIT в Україні та подовження строку дії технічних умов для виробників з ВДЕ

Читати
GOLAW стала єдиною в Україні юридичною фірмою, що отримала визнання в міжнародному рейтингу The Legal 500 Green Guide: EMEA 2023

31 Березня 2023 Новини

GOLAW стала єдиною в Україні юридичною фірмою, що отримала визнання в міжнародно...

Читати
Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та енергетики

28 Лютого 2024 Публікації

Верховна Рада спростила зміну цільового призначення земель для промисловості та ...

Читати
Судові спори у сфері зеленої енергетики: актуальна практика

08 Лютого 2024 Публікації

Судові спори у сфері зеленої енергетики: актуальна практика

Читати
Законопроект 9011-д та деякі аспекти його впливу на чинне законодавство в сфері альтернативної енергетики

18 Липня 2023 Energy Alert

Законопроект 9011-д та деякі аспекти його впливу на чинне законодавство в сфері ...

Читати
Усі публікації

ГОТОВІ ЙТИ ДАЛІ?

Будь ласка, оберіть необхідну Вам опцію нижче, аби завжди залишатись на зв’язку з GOLAW

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду.
Політика cookies Налаштування cookie

Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами політики конфіденційності та обробки персональних даних. Політика cookies.

Я даю згоду на обробку персональних даних відповідно до політики конфіденційності та обробки персональних даних

Я хочу отримувати розсилку

Ми використовуємо файли cookies для вдосконалення роботи сайту та покращення Вашого користувацького досвіду. Політика cookies Сховати налаштування

Дякуємо за довіру!

Ми отримали ваш запит на отримання консультації. Найближчим часом наші спеціалісти зв'яжуться з вами!

На головну
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку!

Відтепер ви завжди будете в курсі найважливіших законодавчих змін, актуальних експертних публікацій та анонсів подій!

На головну