fbpx

Viktoria Bublichenko

Вікторія має значний досвід комплексного юридичного супроводу бізнесу, що передбачає, зокрема, надання консультацій в галузях податкового, господарського, цивільного та трудового права, а також представництво інтересів бізнесу в судових спорах.

Юрист консультує українські та іноземні компанії щодо оподаткування трансакцій як з точки зору українського, так і міжнародного податкового права. Вона здійснює супровід податкових перевірок бізнесу та має успішний досвід оскарження результатів таких перевірок в адміністративному та судовому порядку.

Вікторія надає консультації фінансовим інституціям з питань договірного оформлення позик (кредитів) з компаніями та забезпечення виконання зобов’язань за ними, а також з питань врегулювання проблемної заборгованості недобросовісних боржників. 

Крім того, Вікторія розробляє договори, супроводжує їхнє погодження з контрагентами та консультує з питань виконання договорів.

 • Education

  • Taras Shevchenko National University of Kyiv, Institute of International Relations, master’s diploma with honors in International Law: International Lawyer, Interpreter from Spanish.
 • Membership

   

  • European Business Association
  • American Chamber of Commerce

   

 • Languages

  Ukrainian, Russian, English, Spanish.

Insights

What should you know about lease during the quarantine?

24 March 2020 Publication

What should you know about lease during the quarantine?

Read

We use cookies to improve performance of our website and your user experience.
Cookies policy