icon_backward icon_backward

Форум юрисконсультів задає тенденції у професії

events . 26 October 2017

Юристи GOLAW з колегами обговорили новації та виклики, з якими стикаються юрисконсульти під час своєї професійної діяльності. Дискусія пройшла у рамках V Щорічного форуму юрисконсультів, у якому GOLAW виступила експертним партнером.

Перш за все, форум був цікавий юристам, які займаються адвокатською діяльністю та представникам юридичних департаментів великого та середнього бізнесу.

Адвокат, партнер GOLAW Анжеліка Сицько виступила модератором сесії, на якій експерти обговорили перспективи професії юрисконсультів, введення адвокатської монополії, запровадження окремого допуску до професії та автоматизацію роботи певних адміністративних процесів.

Адвокат, керівник судової практики GOLAW Катерина Манойленко, у рамках дискусії про процесуальні новації, розповіла про основні зміни проекту Господарського процесуального кодексу. Адвокат розкрила питання, що стосуються доказів та доказування у модернізованому господарському процесі.

Зокрема, порядок подання доказів сторонами процесу, електронні докази, показання свідків та їх оформлення, а також можливість забезпечення доказів.
Завершальним акордом форуму стало нагородження кращих юридичних департаментів провідних українських компаній. Так, партнер GOLAW Анжеліка Сицько вручила нагороду в номінації «Кращий юридичний департамент у агросекторі» зерновій корпорації COFCO INTL Ukraine.